Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson karburátor bővítés?

"Kovács" Ernő kérdése:

Simson karburátor bővítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na szóval arra gondoltam hogy házilag fogok simson karbit bővíteni. A kérdés az lenne hogy azt a kis dolgot (nem tudom a nevét) amibe a tűszelep belemegy hogy lehet kivenni, és a bővítés után visszarakni. Lehetőleg olyan írjon aki csinált már ilyet, és nem vagyok arra sem kiváncsi hogy vegyek másik karbit. Előre is köszi

2016. nov. 27. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt miért akarod bővíteni? :D És mivel? Azt nem lehet, de ha lehetne is, nem hogy jobb nem lenne de olyan rossz lesz hogy beindulni sem fog mert annyi benzint fog kapni hogy a kipufogóból is ömleni fog.
2016. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senki nem csinál ilyet mert ez egy hatalmas marhaság. De csak ess neki nyugodtan, lesz egy szétfaragott, semmire nem használható, karburátor elnevezésű spiáter-darabod.

Mivel előre megköszönted, nem mondom hogy vegyél másik karbit.

De a kérdésből látszik hogy bem ismered a karburátorok működését, mert nem kérdeznél ilyet.

2016. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit te tűszelepnek nevezel azt súbertűnek nevezi a szakma. Amibe belemegy a súbertű azt pedig tűfúvókának nevezik. Ki lehet préselni aztán majd beragasztod.

Kézzel úgy se lehet rendesen megcsinálni, ezért úgyis kidobod a végén az egészet.

2016. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld ismerem a karbik mukodeset, es nem akarok veszekedni, mert en vagyok a hibas hogy rossz helyre irtam ki. Itt ugysincs senki aki erten e hozza. Azert mert valaki nem vesz egybol egy csomo penzert ujat hanem megcsinalja a regit (amibol egyebkent tobb is van szoval ha nem lesz jo nem akkora baj) mert kell egybol leszolni. De nembaj, fikazzatok tovabb. Es igen, nem tuszelep hanem subertu, azt elirtam mert siettem.
2016. nov. 27. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
omg.
2016. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ertesz hozza akkor minek jöttél ide kérdezni.....menjel akkor reszeld szét a karbit kedvedre,csak utana majd ne ide gyere sírni meg kérdezni,hogy szétreszeltem a karbit,nem indul a simson,mit csinaljak?
2016. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szegény Simson...valami működik ßasszuk el gyorsan mi? XD

Inkább a kiput égesd ki ha nem megy rendesen ne a karbinak ess neki.Gondolom a sípot már kiberhelted belőle mert tiszta korom lett mi?

Házi barkácstanfolyam keretein belül ne kísérletezz,nem lesz jó vége hisz nem vagy okosabb a Német mérnököknél.

2016. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy hülyeség ez az ötlet, mert kisebb lesz az a felület ahol a súber felfekszik a karbiházban. A másik meg hogy nem feltétlenül kell kivenni azt a fúvókát, mert nem csak úgy lehet fúrni hogy átereszted rajta a nagy fúrót azt' jóvan, hanem mindkét oldaláról megfúrod. De ez a művelet nem is igazán fúrás, mert igazából marógépen lehet ezt "rendesen" megcsinálni. És ugye azt tudod, hogy nem központosan kell "fúrni" hanem úgy hogy a szívcsatorna alja ne legyen mélyebben. Jó kínlódást kívánok!
2016. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Kezdjük ott. Mit akarsz elérni a bővítéssel? teljesítmény nem fog tőle növekedni, max a fogyasztás. Nem henger bővítésre gondoltál véletlenül?
2016. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!