Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes vagy csak légtelen...

Hengerfejes vagy csak légteleníteni kell szerintetek az autómat? Előzményrk lent!

Figyelt kérdés

Suzuki alto 1.1. Előzmények kijukadt nyáron hazafelé jövet a hütőm. Utolsó 1 km-ben rángatott és gőzölt az autó. A szerelő beheggesztette a hűtőt utána minden rendbe volt. Kivéve annyit, hogy a mutató, ami a motor hőfokát mutatná kiakadt nem mért semmit.

Erre rá kb 5 hónap múlva elment a fűtésem csak épphogy langyosat fúj. Illetve a 4 literes fogyasztásom most 7 literre ugrott fel.

Vajon most hengerfejes vagy csak légteleníteni kell a hűtőrendszert?



2016. nov. 29. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, fogy-e belőle a víz(lehetőleg hideg motornál nézd) Illetve hogy mennyire keményednek fel a gumicsövek meleg motornál?

Sajnos a legtöbb régebbi autó a hűtője miatt adja be a kulcsot.

Én egy maximum 8 éves koráig nem nézegetném szinte naponta a kiegyenlítőt, utána már nem bíznék egy típusban sem.

2016. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem termosztát hibának tűnik. Talán a túlmelegedéstől nyitva maradt.
2016. nov. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gőzölt, rángatott? Ha már rángatott is akkor jól megfőtt.

Ezután úgy jártál vele, hogy nem működött a vízhőfok mutató.

Persze mért lettél volna kiváncsi a hőfokra, ment.

Lehet hogy csak termosztát, akkor szerencséd van.

2016. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma voltam a szerelőnél holnap megnézi h mi a helyzet. Szerinte nem hengerfej lesz mert akkor forrna a víz. Remélem a legjobbakat és hátha csak a termosztát a bűnős :)
2016. nov. 29. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Termosztát volt szétesve! 👍👍
2016. dec. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!