Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A B vectra mennyire megbízható...

A B vectra mennyire megbízható autó, tényleg sok gond van vele? Vagy inkább a kisebb, de sokak által dícsért G Astrát válasszam?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 10:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Benzines kombira van szükség
2016. nov. 30. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha nincs szitává rohadva az alja,meg a cigók nem építettek fel vele 10társasházat akkor talán még jó is lehet a b vectra!Vagyis igazabol akkor sem,mert egy ezer éves kivénhedt konstrukció,mára csillió km-et futott dízelekkel es fogyasztasbajnok benzinesekkel amik cserébe még csak nem is mennek!

Egy g astraval sokkal jobban jársz!

2016. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

benzinesből a c16 NZ a világból kivisz.

rozsda ezeknek a nagy ellenfele, sárvédőívek, küszöbök főleg.

Ha az jó, és valamennyire volt gazdája előtted motorikusan szerkezetileg nemnagyon lehet mellélőni vele.

2016. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Astrát vennék a helyedben. Az tényleg kivisz a világból komolyabb szervizköltség nélkül.
2016. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A-B vectra általában sokkal jobban lestrapáltabb mint a G Astra. Annyit mondtak nekem anno Opel bontóban, hogy amire classic van írva azt nem szabad megvenni mert az már lengyel gyártmány és sokkal jobban rohad mint az elődei. Anno én is ebben gondolkodtam de rájöttem, hogy a legjobban lestrapált autók a kombik. Végignéztem az összes ismerősömnél és csak vállalkozók/munkások veszik. Ha neppertől vennél akkor biztosan visszatekert az óra.

A G astra olcsóbb és talán nincs annyira széthajtva.

Remélem segítettem valamennyit.

2016. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 30. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1.6-os 96'os Vectrám van. Az első két hónapban nagyon bírtam. Semmi baja nem volt, ment. Igaz nem jól, de ment. Lassan egy fél éve van meg, megbántam. Szörnyű autó. Alapból a G Astra nagytesójának szánták (jobban felszerelt, nagyobb minden téren, drágább is volt). Ha a 2000-es években lennénk most, a Vectra az autók nagy részét verte volna (Persze a jól felszerelt Benzinesek). De hát ezek is 20-24 évesek már sajnos, a motoruk elhasználódott, kikopott, szétesett. Rajtuk már csak egy vadonatúj motor segítene. Eszik az olajat, rengeteget fogyasztanak. Nem jók. A legtöbb példány le van lakva, a tetőkárpit lógása a Vectra tipikus hibája, iletve a hátsókerék dőlése is az. Nem stabil a futómű, égy nagyobb kanyarban 60-70-el kirepülsz az utról. Az enyém egy teljesen alap Vectra amit az ára is tükröz (270000Ft). 32000-el vettem. Akkor vaciláltam az Astra és a Vectra között. Sokan mondták nekem az Astrát hogy az jobb lesz de én nem hallgattam rájuk. Nekem sosem tetszett az Astra. Szartig van vele az ország (nem mintha a Vectrával nem lenne tele), nekem kicsi, én ültem benne. Nagyon kicsi számomra. Fapadosnak látom minden téren. Nem lesz Astrám ezek miatt, de ha nem gátolnának az okok, rég Astrám lenne.
2020. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!