Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhifi, mélyláda, erősítő,...

Autóhifi, mélyláda, erősítő, miket tanácsolnátok kb 100. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiépíteni egy jó rendszert a kocsimba 100.000Ft-ig. Tudnátok tanácsolni párat. Ilyen téren semmilyen tapasztalatom sincs.

2016. nov. 30. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapja innen vásároltam egy garnitúra komolyabb hangszórót egy autóba.

[link]

A tulajnak pénz nem számított, de erősítőt és ládát nem akart.

Kiválasztottam 2 pár elég húzós árú hangszórót, egy órán belül felhívott az emberük, hogy biztosan ezeket akarom-e. Kifaggatott, milyen autó, milyen zene fog szólni, mik az egyéb igények, ezután javasolt az egyik pár helyett valami mást (ami jóval olcsóbb volt), amit én el is fogadtam.

Elképesztően jó, részletes, kiegyensúlyozott hangú hangrendszer lett ebből a 2 pár jól megválasztott hangszórótól, hasraütésszerűen összedobott erősítős-ládás cuccok a közelébe nem jönnek annak, ahogy szólt.

A 100.000 Ft egyébként is túl karcsú egy normális erősítős rendszerhez. Viszont egy garnitúra egész komoly hangszórót kaphatsz érte, amiből fülre valószínűleg nem hiányolnál semmit.

2016. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyeb rendszert?

Milyen kocsi?

Mi van már meg hozzá?

2016. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hertz DSK 165 + Hertz DBX 25.3 + JBL GX A604 + Pioneer MVH180UI és még marad pénzed kábelekre. Elég korrekt összeállítás, amit a keretből kilehet hozni.
2016. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmi nincs még, bmw kombi (e91)
2016. dec. 3. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!