Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oszkar telekocsi utan, hogy...

Oszkar telekocsi utan, hogy hogy nem kell adozni a a sofornek? Legallis ez, vagy nem, es ez csak egy kis kapu? Gondolom, hogy legalis, akkor nem csinalnak ennyien.

Figyelt kérdés
De akkor, hogy hogy adomentes, es az uberre meg harapott a kormany?
2016. dec. 1. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Uber egy taxi szolgáltatás, ahol tulajdonképpen pénzt kérsz a fuvarozásért.


A telekocsi annyiban tér el, hogy az úti költséget osztják meg az utasok és a sofőr. Tehát elvileg ez nem jár plusz bevétellel a sofőrnek.

Persze a kiskapuk nagyon megvannak itt is, szóval kiváncsi vagyok, hogy erre mikor szállnak rá komolyabban.

2016. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már rég rajta van a nav az oszkáron is. Hallottam már nem egy bírságról. A lényeg abban rejtezik, hogy a valóban költséget megosztó magán embereket békén hagyják és csak a 6-9 vagy több fős kocsikat ellenőrzik,mert ott erős a gyanú, hogy haszonszerzés céljából visz utasokat a sofőr (mivel ugyanannyit kér egy helyért, mint egy 4-5 fős autóban szokás). Persze van kivétel is, utaztam is már vele :-)
2016. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Vàrom még őket! :) tehàt ha én a spórolàs szempontjàból viszek még 1 max 2 embert akkor abb9l nem lehet gàz? :)
2016. dec. 1. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle gáz. Az illető beszáll az üzemanyagba ahogy az elvárható.
2016. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz, ne aggódj. Vihetsz akár 3 főt is. Évek óta oszkározom, nevossal még nem hozott össze a sors (vagy csak nem leplezte le magát :-) ).
2016. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*navossal
2016. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy csak egy kérdés az utashoz ha aggódsz.

Nem vagy navos ugye?

Nem hazudhat.

2016. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!