Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van itt közületek...

Kinek van itt közületek W140es mercije?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy évek ótta vàgyok egy w140es mercire de csak 1995-1998 évjàratu s300td vagy s320 benzines jönne szóba nàlam az s420,s500,s600ast màr nem engedhetem meg magamnak,ti hogy vagytok vele?
2016. dec. 4. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
En ugy vagyok vele,hogy ezek szerint anyagi forrasaid vegesek,tehat nehogy vegyel ilyen autot...maximum akkor ha a minel hamarabbi anyagi csőd a cél!Akkor tokeletes valasztas lesz!
2016. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem baromsàgot beszélsz...
2016. dec. 4. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha ennyire kepben vagy akkor minek jöttel kerdezni,illetve akkor menjel azt vegyél gyorsan egyet!Csak aztan majd ne ide gyere erdeklodni,hogy szar a bálna mercim mit csinaljak vele .....
2016. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban mutat mint a bmw E46 meg a többi szemét,most volvo s80as van és még az se olyan vészes,igaz hogy egy kis aprósàgmiatt is komolyan a zsebbe kell nyulni de legalàbb rendes autón jàrok...
2016. dec. 5. 04:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom te most csak szivatsz,hogy a kor csúcsához egy bálna mercihez hasonlitgatsz egy hugyos E46-ot,meg egy S80-at!Arrol nem is beszelve,hogy ezeket akkor kezdtek el gyartani amikor a w140-el leálltak.....

Az S80-ad szervizdijait meg nyugodtan megszorozhatod alsóhangon vagy 3-mal a merci eseteben....illetve a szervizbe jaras sűrűsegenel is lesz egy minimum 3-as szorzó....

2016. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

320-es benzines jobb vétel mindenképpen. 150 vagy 170 lóerő gyenge nagyon ehhez a kocsihoz.

Fenntartása nem olcsó, élmény teljesen más, mint az előbb említett autóké.

Ültem CL500-ban majd e92-es 320d-ben, 335d-ben, még pár hasonló járműben. Jó autók, lehet gyorsabbak, modernebbek, de a bálna az bálna.

Eladni szerintem nagyon nem lehet őket, mert előbb vesznek az emberek egy tíz évvel fiatalabb Passat-ot, amit részben megértek.

1,5 milliótól lehet nézelődni, ha megvan rá a pénz, minden vágyad akkor vedd meg.


Nekem is inkább ezek a kocsik tetszenek, ha rendben vannak, akkor garantálható, egy jó darabig nem kell szerel(tet)ni.

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!