Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó szelepei csattogna...

Ha egy autó szelepei csattognak, azt mekkora munka megjavítani?

Figyelt kérdés

Mennyire kell megbontani a motort és kb mennyire költséges dolog? Renault Megane Classic 1.4 8V.

Nem az én autóm, egy ismerősömé, csak kíváncsiságból kérdeztem.


2016. dec. 5. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Vidd el egy szakihoz v szervizbe,hibafeltárás ürügyén."csattog a szelep" ez infónak kevés alapesetben csak sz.hézagot kell beálitani
2016. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínű ez még lapkás, csak hézagolni kell. 2-3 óra munka max, de a vezérműszíjat is kell cserélni.

Ennél olcsóbb verzió nem igen van rá, de más is lehet

2016. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan vigyem szervízbe, ha nem az enyém az autó?
2016. dec. 5. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mit foglalkozol vele? Mi vagy te, jó haver?

Majd te megoldod a neten a haverod kocsiját is mert ott mindent meg lehet, ingyé, okosba.

2016. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Ez már hidrotőkés és szerintem azt hallod, nem a szelepet magát.

Az valószínűleg hidrotőke csere lesz. Hengerenként kettő van, szívó és kipuff szelepen is.

És meg kéne nézni a hidrotőkékhez vezető olajfelvezetést is, van, hogy az dugul el szmötyivel.

2016. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm, a bunkók meg remélem jobban alszanak most, hogy kioktattak. Azért kérdeztem meg, mert érdekel a téma és kíváncsi voltam rá. Miért bűn ez? Erről szól az oldal. Ha nem akarsz segíteni, görgess tovább, majd más válaszol, aki szívesen átadja a tudását. Régen jó kis oldal volt ez, az itteni válaszok segítségével laikusként felújítottam egy komplett Simsont 5-6 éve, de most már nincs kint egy olyan kérdés, amire ne érkezne provokatív vála. Szánalmas...
2016. dec. 5. 23:01
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Hidd el, ugyanannyi bunkón reagáló kérdező is van. Nem kell felvenni a kesztyűt, hagyd, hogy leperegjen rólad a hülyeség, használd, ami hasznos és kész.
2016. dec. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy, az a "bunkó

" kérdező, esetleg megkérdőjelezhető stílusban, de jogos kérdést tett fel.

Ha nem a tied a kocsi, nem te fogod szervizeltetni, mi a célja a kérdésnek?

Te akarod neki megszerelni?

2016. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!