Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sárga helyzetjelzőből lehet...

Sárga helyzetjelzőből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Sárga helyzetjelzőt rendeltem az autómba, ha tompítottat használok szerintem nem lesz nagyon észrevehető, sokszor hagyom helyzetjelzőt bekapcsolva amikor csak ki-be ugrok valahova.

2016. dec. 5. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben borostyánsárga(index) színű akkor lehet bizony.Ez nem az USA.Egy kötekedő kedvű fakabát írni fogja a csekket.(Világító és fényjelző berendezések

6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet 55. § Helyzetjelző lámpára vonatkozó üzemeltetési műszaki feltételek)

2016. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"kadniumsárga" elvileg lehet legalábbis a kézikönyvben ezt írja, ez csak simán sárgaként volt feltüntetve, holnap jön meg az unixnál voltam benn, a sima fehéren kívül volt még jégfehér és ez a sárga. Majd kiderült, azért viszem magammal a normál fehéreket is probléma esetén talán lehet bratyizni hogy ott kicserélem és bocsánateot kérek a tudatlanságomért.
2016. dec. 5. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Usa vagy nem usa, 111 , sárga helyzetjelző csak oldalt lehet!


[link]

Ford focus USA változat.

2016. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!