Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani valamit...

Tudnátok ajánlani valamit szélvédő fagyás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki Swift 1.0 '94-es autóm. Sajnos a jó kis meleg garázsban egy másik autó pihen. Így szegény Suzy csillag-garázsban pihen. Éjszakára letakartam a szélvédőt egy takaróval, de nagyon megfagyott. Reggel alig tudtam kiolvasztani. Mit ajánlanátok?
2016. dec. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

próbálj készíteni egy olyan keretet, amire ha ráteríted a vízhatlan anyagot, nem ér a szélvédőhöz...ugyanis kell egy kis légáramlás, attól nem fog deresedni az üveg..

regel leemeled, oszt jónapot..a nagy hóesésnél nem árt néha takarítani..

2016. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta ilyet használok még -20 fokban is jó

[link]

most idén a praktikerbe vette 1000 ft volt

2016. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy lepedőt teszek rá, nem fagy rá. Csak ha több napog rajtahagynám de azt ugyse.

Vagy a fene tudja mit értesz azon hogy nagyon megfagyott.

2016. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lefújod jégoldóval vagy beindítod a kocsit indulás előtt 5-10 perccel és a meleg levegőt a szélvédőre állítod.
2016. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most jégoldó spray-t és kaparót használok. A spray egyébként azonnal oldja a jeget, úgyhogy nagyon gyors megoldás.
2016. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!