Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért durrog és fullad a 2t...

Signal1980 kérdése:

Miért durrog és fullad a 2t robogóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy Kínai 2t 50ccm robogóm. annak idején vagy 1 éve megragadt. Most vettem rá egy hengert. yamaha álló henger. összeraktam és beindul széprű. Viszont mien küllőre. Alapjárat gyönyökor gázt húzok befullad és utána durran egyet a kipufogó. cseréltem gyertyát, és még egy új karbit is vettem rá mivel azt mondta mindenki, hogy rosz a karbim. Semmi változás. Van mikor engedi kipörgetni de az esetek 99%-ban befullad és durran egyet.

ha tudtok valami megoldást vagy ötletet, hogy merre keressem a probléma forrását azt megköszönném.



2016. dec. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Fuss neki még 1x az első 2 sor kb "nem beszél tökéletes magyar,én külföld " kb.
2016. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is csoda, hogy kínai blokk, meg a yamaha henger nem mükszik, meg gondolom a gyújtás maradt a kínai verzió, az se passzol a blokkhoz, meg sztem a karbi sem.
2016. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az összes kinain yamaha cuc van,nézd meg a légszűröd milyen állapotban van.A leírtak alapján én valami beállítási gondnak vélem.Volt már olyan nekem is hogy csak sport légszűrövel ment rendesen.
2016. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!