Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egér van az autómban, hogy...

Egér van az autómban, hogy mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Golf IV autóm, és sajnos nagyon valószínű hogy tegnap este egy egér mászott be a kaszniba, nem tudom hogy.

Nem lukas a kaszni vagy hasonló de bent van ez biztos. Mert ma hallottam ahogy kapart, és mászkált a szélvédő oszloában, illetve az ajtóban. Jött még hang előről a műszerfal felől is. Hol lehet vajon (miben szoktak lenni ha bekerülnek) mégis hogy tudnám előcsalni, az egész autót nem szeretném lebonatni ha nem muszáj.

ultrahangos egér riasztó kilőve.


2016. dec. 7. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél bele egérfogót, a jó kaja oda csalja majd.

Minél hamarabb mert a vezetéket ha megrágja , sokba kerül.

2016. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen sajna, de egyáltalán hogy tud bejutni az utastérbe???

a szellőzőn át? (és ha átállítom hogy belső levegőt keringesse, akkor elvileg zárt az autó belseje nemde?)

2016. dec. 7. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb autón van egy légkivezető nyílás, hogy amikor az ajtót becsapod a túlnyomás könnyen tudjon távozni. Ez általában egy vékony gumilapokból álló zsaluzat, ami kifelé engedi a levegőt, de befelé nem. Egy egér viszont ezen a gumilapon keresztül könnyen be tud jutni, ha nem elég sűrű a rácsozata. Egy egérfogót sürgősen tegyél bele valamilyen erős szagú csalival, mert az egér összerág mindent és akár rövidzárlatot is okozhat.
2016. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszitek el, a kesztyűtartó belsejében leszedtem a lámpa tokját igy a műszerfalból be tud oda menni. Raktam be ragasztós egérfogót a kesztyűtartóba egy kartonlapra. Nsem hiszitek el, 3 egeret fogott meg Eddig!!! Atyám...

Ha beállok egy akna fölé meg tudom nézni azt a bevezető csovet? Merre találom.

Golf IV

2016. dec. 9. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A Golf IV-et nem ismerem, de a legtöbb autónál hátul szokott lenni, vagy a hátfalban, a lökhárító mögött, vagy a hátsó sárvédő aljában valamelyik oldalt, szintén a lökhárító alatt. Általában a csomagtér kárpitokat kell levenni, vagy a hátsó lökhárítót, hogy hozzáférj.

Egyébként nekem rendszeresítve van egy beélesített egérfogó mindig az autómban, mert horgászni járok és a kocsiban tartott etetőanyagok illatára állandóan megtalálják az utat befelé az egerek és mindenféle pockok. Volt olyan éjszaka a parton, hogy reggelig hétszer csattant a csapda.

2016. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!