Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sples autóm van....

Suzuki Sples autóm van. Elvittem karosszérialakatoshoz, az első és hátsó lökhárítót szerelte le, kalapálta ki. Az elől lévő indexeim azóta nem működnek, a hátsók igen és az oldalon lévők is?

Figyelt kérdés
A műszerfalnál - amikor indexelek - a kattogás is felgyorsult, villámgyorsan kattog, jelez. Visszavittem a lakatoshoz, azt mondta, hogy az biztos, hogy nem ő volt, mert csak a hátsó lámpákhoz nyúlt az elsőhöz nem és hátul minden rendben van. S. O. S. Mi lehet a baja?

2016. dec. 12. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes lakatosod lehet hogy a műanyag lökhárítót ki tudja kalapálni......

De a lényeg:mivel annak a valoszinusege eleg kicsi,hogy a ket elso izzo egyszerre egett ki,szerintem ahogy levettek a lökhárítót a lamparol lehúzhattak veletlenül valami vezetéket!

2016. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szól egy fírfiembernek, hogy nézze meg minden vezeték a helyén van-e.
2016. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban az első indexeken semmilyen vezeték nincs, amikor visszavittem hozzá, még csodálkozott is, hogy nem csatlakozik sehová, csak úgy kivette az égőket és nézte. Ennyi, többet nem tudott tenni.
2016. dec. 12. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Eskuszom nem tudom.eldönteni hogy most te vagy troll,vagy ez a "lakatos" akihez jársz!Esetleg mindkettő!Gondolom diploma kellett volna 2 lecsúszott vezeték visszadugásához!
2016. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem karosszériáshoz vitted, hanem magához Mekk Mesterhez személyesen!


Ügyik vagytok mindketten!

Vidd el autószerelőhöz, majd ők kb 1 óra díjáért (olyan 5-8000) Ft ért visszateszik azt a 2 nyomorult vezetéket... De ha elmeséled, hogy a műanyag lökhárítóidat vitted karosszériáshoz, biztosan megkönyörülnek rajtad, és megcsinálják ingyen kb 1,5 perc alatt...

2016. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyedül álló anya vagyok, hidd el nagyon nehéz életem van, egy fizetésből oldok meg mindent, ha kell szöget verek a falba. Ha tudsz segíteni, segíts, megalázó üzeneteket ne írj, a troll nagyon kemény és durva, és az, hogy le is hülyézel, nagyon fáj. Én azt hittem, hogy ez egy olyan fórum, ahol segítenek, nem pedig megaláznak.
2016. dec. 12. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Szűcs!Köszi de nem kérek több privát üzenetet!nem tudom,ezek szerint fáj az igazság vagy mi bajod van?mert az üzeneted után most már biztos vagyok benne,hogy te tényleg csak idétlenkedsz itt!egyébként szólíthatlak arankának??Neki voltak hasonló jellegű kérdései mint amilyen ez a műanyag lökhárító kikalapálós sztori.....meg vw bogáron hűtővízcsere,fiat punton szervo olaj utántöltés és társai....
2016. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felteszem van jogsid. Hogy sikerült, ha két elcseszett vezetéket nem tudsz visszadugni a helyére?

Kikalapálta a műanyag lököst? Nagy mester lehet.

Javaslom, sétálj oda a kocsit hátuljához és nézd meg a típust. Olyan nincs, hogy sples.

Hihetetlen.

2016. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kitalált kérdés egy profi trolltól.

Mindenre van válasza, (egyedülálló anya, stb)

Ha valaha látott volna élőben Splash-t, tudta volna, hogy műanyag a lökhárító. De kellett valami kamu műveletet kitalálni az autón a kamu kérdéséhez.



Privátot nem ajánlott írni, mert részletes családfaelemzés lesz belőle, ledér hölgyek és patás igavonók közreműködésére különös tekintettel.

2016. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha kell szöget verek a falba"

Gondolom egy nőnek ez már a kemény fizikai munka netovábbja.

2016. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!