Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok...

Milyen motort ajánlotok kezdésnek egy lassan 50 éves apának?

Figyelt kérdés

Apukám elszeretne kezdeni motorozni és segíteni szeretnék neki ebben,meg inspirálni. Nincs motoros jogsija még. Autózik már 28 éve szóval az úton van már tapasztalata de nem két keréken.

Kezdésnek,milyen motort ajánlanátok? Hogy meglehessen rajta tanulni váltani meg bele jönni a motoozásba.Én egy MZ Etz 250 esre gondoltam,de a lényeg hogy 100 000 nél ne legyen drágább,mert első motor és fölöslegesnek tartok drágábbat venni.

És második nagyobb motornak mit terveznétek?

Ha van vmi féle tanácsotok szívesen fogadom.

Köszönöm előre mindenkinek.


2010. máj. 2. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja sztem is a 250es MZ jó lesz kezdésnek. Bőven van belőle eladó, viszonylag igénytelen, sok alkatrész, nem drága fenntartani. Utána meg jöhet sztem a Suzuki GS 500 az is elég olcsó fenntartású motor következőnek nem vna túl nagy lépés sem.
2010. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
ETZ 250 tökéletes lesz, bár szerintem 2-3 száz lesz egy normális állapotú
2010. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második: köszi

várom a további tanácsokat :)

2010. máj. 2. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
ETZ perfekt. Mást ilyen árban úgyse kapsz, ami ebben a kategóriában fut. Amúgy 100-ból már nagyon jót lehet venni.
2010. máj. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!