Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több mint 300 lóerős Subaru...

Több mint 300 lóerős Subaru Impreza WRX STI vagy több mint 300 lóerős félig pitbull Mitsubishi Lancer EVO autóval jobb menni?

Figyelt kérdés
rallyzás tekintetében

2016. dec. 17. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézegess teszteket, itt nem találsz olyan embert, aki érdemben tudna válaszolni.
2016. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rallyzás tekintetében?

Nos a Subaru előbb nyert bajnoki címet,jó kis motor.

Az evo-val szintén .

Subarura tenném a voksot.

Simán vezetni az EVO nagy élmény,subarut még nem vezettem.

2016. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

néztem már videókat, de az egyikben ez volt a jobb, a másikban meg az.



köszönöm! :).

2016. dec. 17. 10:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy összkerekesek,ua. úgy közel azonos teljesítményű motorok,kísértetiesen hasonló teljesítménygörbékkel.

Kasztni,aero,futómű és egyebek maradtak a vízválasztók.

2016. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és melyiket nagyobb élmény vezetni? :D
2016. dec. 17. 11:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4. írta, szinte azonos a két autó, csak kinézet más. Átlag ember nem tud nagyon különbséget tenni a kettő között!Azt, hogy melyik ér célba először legtöbbször csak a pilótán múlik.

A melyik jobb kérdésedre a válasz, ha venni akarnál:

KIPRÓBÁLOD MINDEGYIKET, MIUTÁN MEGLOBOGTATOD A LÓVÉT A TULAJNAK (ADDIG VALÓSZÍNŰLEG KI SEM ÁLLHATSZ VELE A PARKOLÓBÓL), ÉS ELDÖNTÖD NEKED MELYIK JÖTT BE JOBBAN, KINÉZETRE ÉS BELTÉRRE, MERT AHOGY ÍRTAM AZ ELEJÉN NEM FOGSZ TUDNI KÜLÖNBSÉGET TENNI A KETTŐ KÖZÖTT!!!

2016. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem vételről lenne szó, csak a vezetésről.
2016. dec. 17. 12:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Birom, hogy olyan osztja az észt, akinek lehet még jogsija sincs. Mondom, itt nem találsz embert, aki vezette már mindkettőt. Tegyük fel, valaki meggyőz, hogy a Subaru a jobb. És akkor mi van?
2016. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
attól, hogy valaki még nem vezette mindkettőt, valamilyen szinten még érthet a kocsikhoz..
2016. dec. 17. 13:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem próbáltam ki, de beszélgettem valakivel erről akinek volt élménye egy tesztvezetésben mind a két kocsival. Hogy előttem is írták már a két kocsi nagyon hasonló teljesítményben, és ugye mind a kettő 4x4. Ő úgy fogalmazott, hogy az EVO nál egy utcai kocsiból építettek egy utcai rally kocsit, míg az Imprezából egy rally kocsiból építettek egy utcai rally kocsit. Elmondása szerint a futóműben lehetett érezni az eltérést. Az Imprezanak sokkal keményebb a futóműve mint az EVO-nak. Azt mondta, hogy utcára inkább az EVO az utak miatt, de az sem sokkal tartósabb ilyen utaknál.

Nekem formailg az EVO jön be főleg a VIII IX széria. Bár a Subaru sem csúnya, csak valahogy nekem az a forma sokkal jobban bejön. Egyszer szeretnék egy ilyen kocsit bírtokolni mindegy hogy Mitsubishi vagy Subaru, de egy 2005 ös sima WRX szerintem már egész megfizethető árban van. :)

2016. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!