Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hogy belefagyott az...

Lehet hogy belefagyott az ablakmosó a tartályba, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem az autómat és elfelejtkeztem az ablakmosóról. Most nem jön a folyadék, lehet belefagyott. Mit tudok tenni?

2016. dec. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Beállsz néhány órára valami fagypontnál nagyobb hőmérsékletű helyre és megvárod míg kienged, közben elmondasz egy Mi atyánk-ot, remélve hogy nem fagyott szét semmi, pláne nem a szivattyú.
2016. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha nincs fagypont feletti megállóhelyed, akkor nagyon egyszerű, beindítod a motor és járatod hogy a motor tér felmelegedjen. De előtte önts bele téli szélvédőmosót, mert elmondásod szerint lehet hogy nem fagyott bele mert nem volt minek bele fagynia:) Öntsd fel, melegítsd jól be, és hajrá. De ha hallod a kis szivattyú motor búgását akkor elvileg nincs benne folyadék.
2016. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remek ötlet,teszkó mélygarázsban lehet vagy 3 fok,tehát tavaszra kienged majd,türelem
2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy a tartály kienged de a csövek és a fúvókák nem biztos...

Gyere a pesti Arénába, ott van 10-12 fok is a mélygarázsban még akkor is ha egyébként gyengén fagy.

2016. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan nekem a garázs fütöt 10c van ma benne.De nem ez lényeg nincs ilyen ismerősöd? ,vagy hölégfuvó igaz nem bizti hogy hozzá Férsz
2016. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!