Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öt márka közül nem tudok...

Öt márka közül nem tudok dönteni mit ajánlotok?!

Figyelt kérdés

1. Mercedes-Benz E(segítsetek melyik motor a legmegbízhatóbb) 2004es

2. Mercedes-Benz CLK (segítsetek melyik motor a legmegbízhatóbb) 2004es

3. BMW 3-as sorozat (segítsetek melyik motor a legmegbízhatóbb) 2006 (faceliftes)

4. Audi A6 2005 (segítsetek melyik motor a legmegbízhatóbb) faceliftes

5.Saab 9-5 2006 (segítsetek melyik motor a legmegbízhatóbb)



2016. dec. 20. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A merci(k)ről tudok erdemben nyilatkozni!

Gyakorlatilag ugyan az a motorpalettaja az E osztalynak meg a CLK-nak!

Benzinesekből a legstabilabb az M112E32 motorkodú 3200kobcebtis V6 szivo!tokeletes kompromisszum,megy is a fogyasztasa is elviselhető!A nagy átlag hozható 11-12literre!

A diselekbol a 270cdi meg a 320cdi amit ajanlanek!A kisebbik sor5 es olyan 7-8liter a nagy atlag a nagyobbik sor6 es 9-10 korul el van!

2016. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Marcello Gandini És a 270CDI-ket miért adják ilyen olcsón van valami hibafaktoruk ami előjön esetleg?
2016. dec. 20. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Kulonosebb bajuk nincs,sprinterekben is van ilyen motor,millio km-et elmennek!Viszont a dizelekből a 270cdi-ből van a legtöbb!A nagy szamok torvenye alapjan meg a leg lefingottabbak is!
2016. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm további válaszokat várom :) !
2016. dec. 20. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha sikerülne találni egy jó Saab-ot akkor a helyedben azt venném. A gyár lényegében abba ment tönkre hogy igyekeztek nagyon jó minőséget kiadni a kezeik közül és próbálták normális áron eladni. A végén hiába építkeztek Vectra alapokra akkor is nagyon odafigyeltek a minőségre. Még most is jó és különleges autónak számít.
2016. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem

1. hely Audi a6 2005 2.0 TDI (nem egy gyorsulásbajnok de nagyon strapabíró, főleg ha hosszú távon használod.)

2. hely Mercedes E-osztály 3.2 CDI (megy is jó is, csupán a váltó fogja meg kicsit, de ez is tökéletes utazóautó)

-3 hely. - Saabról tapasztalati véleményem nincsen, viszont ismerősöktől , fórumoktól jót nemigen hallottam róla) :)

2016. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Audi mindenképpen, szerintem a legmegbízhatóbb a német trió közül, a Saab pedig elég problémás már. Nekem 2007-es A6 van, 3.0 TDI-vel, szerintem az a motor illik bele a legjobban, és igen megbízható is. A 2.0 TDI nem olyan jó, vannak bizonyos problémái.
2016. dec. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!