Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel hidegen egyre nehezebben...

Dizel hidegen egyre nehezebben indul, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

E91, 2.0d, akksi jo, olaj most volt cserelve, nem eszi, fust egeszseges, nem kormol.

Megis miota beallt a tel, ha all ~8 orat, nagyon nehezen indul. Kb 15mp-ig forgatja az oninditot, kozbe 4-500 korulre felugrik a fordulatszam, es kohog mint egy IFA. Hiaba nyomok neki gazt. Ha mar eleri az 1000et, utana meg par percig razkodik az auto, mintha nem menne az egyik henger (de megy az osszes). Mi lehet? Izzitogyertya?



2016. dec. 21. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Milyen autó ?
2016. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
320d bmw e91 '06
2016. dec. 21. 11:22
 3/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kérdés feltevése előtt mindenképpen megnéztem volna az izzítógyertyát.

Gázt hiába nyomod, az csak egy elektronikus potméter....

2016. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Így elsőre azt mondom, izzítógyertya csere.
2016. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nemtudom megnezni, de meg a szerelom is azt mondta h necces mer beleszokott szakadni a hengerfejbe akkor meg kuka az is. Szerintetek elmehetek vele 300km-re par napra? Rokonlatogatas lenne igy karacsonykor. De nem szeretnek ott ragadni ha nem indul be.
2016. dec. 21. 12:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Az indítómotor meg az aksinak nem fog tetszeni a hidegindítás. (meg a katalizátornak se)
2016. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tisztaba vagyok vele ez van. Itt nem lehet leakasztani szerelot aki hirtelen megcsinalna. Ettol fuggetlenul ha minden kotel szakad izzitas nelkul is lehet inditani nem? Max tovabb tart az inditozas
2016. dec. 21. 16:58
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen lehet indítani izzítás nélkül is, de ha már most nehezen indul és esetleg még hidegebb lesz, akkor könnyen előfordulhat, hogy csak vontatásra fog beindulni. Tehát kötelet vigyél magaddal!
2016. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem méress egy kompressziót.
2016. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"mintha nem menne az egyik henger (de megy az osszes)."


Biztos vagy benne, hogy megy az összes henger?

Szerintem is izzítógyertya lesz amúgy. De akár befecskendezési problémák is lehetnek. Elsőkörben a gyertyákat kell cserélni.

2016. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!