Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha az autószerelő...

Endy01 kérdése:

Mi a teendő, ha az autószerelőm augusztus óta nem javítja meg a kocsim? Pénzt adtam rá, azt mondta alkatrészt megrendelté, de semmi érdemi eredmény? Hova tudok fordulni hivatalos úton?

Figyelt kérdés

#autószerelő #nem javít
2016. dec. 22. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
átvételi elismervényt adott?
2016. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van papír arról,hogy pénzt adtam neki. Illetve itt vannak az üzenetek,smsek amiket küldött.
2016. dec. 22. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
2 nap után elhoztam volna az autót.
2016. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha bejelentett normalis műhely engedéllyel papirokkal mindennel,akkor a megfelelő szervekhez!Ha feketen megy az egesz meg az autod is feketen vallalta akkor sóhivatalba......
2016. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze nem adtam volna pénzt előre. Először azért próbáld meg vele szép szóval rendezni az ügyet, kérd vissza a pénzt, és ne csináltasd vele az autót, mert a munka is olyan lesz, ha egyszer meglesz.
2016. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hivatalos műhely. A "probléma", hogy amerikai kocsim van.Rajta kívül senki nem vállalta el. Eredeti alkatrészeket rendelt,azért adtam előre pénzt. Se agresszió,se szép szó nem használ.
2016. dec. 22. 21:17
 7/11 Duenna válasza:
Mondd meg az autószerelő műhely vezetőjének, hogy ha sem nem adják vissza az autót, sem nem csinálják meg, akkor a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez fordulsz a panaszoddal, ahol hivatalból kivizsgálják az ügyet.
2016. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sehova. Semminek nincs nyoma, semmire nincs bizonyítékod.
2016. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
augusztus ota??? mar max 1 het utan elhoztam volna tole az autot, ha nem latok semmifele valtozast es elvittem volna mashova...
2016. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Van nyoma. Átvételi elismervény az összegről,eleve a kocsim ott van, üzenetek,hívások elmentve dátumozva..

Csak egyszerűen nem csinál semmit. Hogy elhozom tőle és esetleg vissza kapom a pénzt mit érek el? Ha 2 hónapot kerestem szerelőt mert senki nem vállalta és a donor -motort szlovákiából hoztam,ebből a kocsiból "lábon",műszakival,érvényes papirokkal ez az egy darab van az országban.

2016. dec. 23. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!