Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Budapesten olyan hely...

Van Budapesten olyan hely ahol a forgalmon kivül lehet vezetni gyakorolni?

Figyelt kérdés

Valami külön erre a célra létrehozott területre gondolok.

Vagy tudtok olyan helyeket mondani cimre pontosan ahol lehet gyakorolni. Nagy betonplac,üres elhagyatott hosszú zsákutca,széles nagy ritkán látogatott parkoló.

Csepeli vagyok szóval Pesten bárhol jó lenne. :D

Köszönöm!

17f


2010. máj. 3. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Nincs, és a jogszabály nem is ad erre módot
2010. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
zárás után auchan parkoló (pl. Soroksári, az közel is van hozzátok)
2010. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
népliget a fradipályától indul a hungária stadion felé:)
2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Csepeltől mondjuk kicsit messze van, de a Ferihegyi reptér leszállópályája mögött is van egy jó gyakorlóterület. Földutak vannak, be az bőven, jól meg lehet tanulni rajtuk az autó irányban tartását, hogy középen menjünk, esetleg szegélyparkolást. Elmész az Üllőin a 4es útra, aztán ott az első kijáratnál (nem a reptérre) kimész, elmész jobbra, körforgalomból a földútra és ott is vagy. Nagy terület, sok út, jó gyakorlási lehetőség. Én ott gyakoroltam és nagyon jó volt. ;-)
2010. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!