Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire rohadnak a bmw-k?

Mennyire rohadnak a bmw-k?

Figyelt kérdés
faceliftes és nem faceliftes E46-ra mennyire jellemző a rozsdásodás?Milyen helyeken található leggyakrabban?
2016. dec. 23. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Családban van egy autódilletáns ,vett egy ilyet . Motorháztető van nagyon szétrohadva ,sárvédők,és már szerintem tavaszra emelni sem fogja küszöbnél. Egyébként rohadnak,de a legrohadtabbak akik vezetik.
2016. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"de a legrohadtabbak akik vezetik." HEHE azért van pár kivétel,de van is benne valami :D


és amiről te tudsz az milyen évjárat?faceliftes?

2016. dec. 23. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy 98 -as németből becibált taliga. Azt h facelites e vagy sem ,bevallom nem tudom. Azt tudom h nem jó,lenne rajta lakatolni való és egyéb más teendő is.
2016. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Se nem túl jók, de nem is rosszak, úgymond átlagosak, olyan mint a többi hasonló korú autó. Láttam már nagyon rozsdás E46-ot is, meg olyat is, amin egy szem rozsda sem volt sehol. E34-est ismerem jobban (igaz, régebbi generáció), ott a sárvédőknél rozsdázik elég nagyon, sógoromnak volt egy E34, az övét fel sem lehetett már emelni kerékcserénél sem, csak valahol a kasztni közepén, annyira rozsdás volt. De sok E39-es tulajjal is bezséltem már, akik ugyanerre panaszkodtak, az pedig már egy generáció az E46-al. Szóval a lényeg, hogy nagyon kell figyelni, a sárvédőknél, a csomagtartónál, és még néhány helyen.
2016. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sárvédőknél szokott rozsdásodni először. A touringnak a csomagtér ajtaja is.

Utána mint az összes többi autó. Küszöbök, padlólemez...


Rozsdásodásra hajlamos, de közel sem annyira, mint a rettegett w210-es merci, vagy mint egy 20 éves japán.

2016. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves japán :D 93 as suzukin küszöbcserevolt csak meg az első keresztmerevítő lakatolva,ezen a szaros német hulladékon már lassan kilyukad a motorháztető .. Ugyanúgy,sőt még jobban is rohad
2016. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van a családban 20 éves, garázsos Suzuki. Még nem volt lakatolva.

De amelyik 20 évig egy lakótelep parkolójában edződött, az már szét van rohadva.

2016. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csakúgy mint a német szutyok. Egyébként a 93 as csillaggarázsban van tárolva,mégsem rohad jobban a bajor fosnál..
2016. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!