Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 4f széria, a kp zár...

Tivadar89 kérdése:

Audi a6 4f széria, a kp zár zárása után, bezár az autó, de mikor nyitom ki akkor a jobb oldali első ajtó nem nyit ható kivülröl, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Miután kinyitottam a kp zárral az autót a jobb első kivülröl nem, de belülröl nyitható.Záráskor hallható hogy a motor müködik az ajtóba, de nyitáskor semmi hang nem jön.De miután kinyitottam belülröl az ajtot, akkor már utána kivülröl is nyitható már az ajtó. ezt a hibát csak a jobb első csinálja. valakinek volt hasonló gond? vagy valami ötlet ezzel kapcsolatba?
2016. dec. 24. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Index Audi A6 topikba érdeklődj.

Nekem is ilyen kocsim van. Ha szerencséd van, nem az MMI lesz a ludas. Ugye az is vezérli a központi zárat.

Szerintem az ajtózár lesz a ludas, de azt szétszedni, elég komoly meló. Első körben azt kellene tenni, h levenni az ajtókárpitot, és megnézni nem hullott- e szét vmi mechanikusan, ha nem, akkor ki kellene mérni, h érkezik- e áram nyitás- záráskor a központi zár modulra, oszt ha igen, akkor lehet kiszedni a zárat és vagy sikerül szétszedés- tisztítás, zsírzás árán megcsinálni, vagy csere.

Ugye ez a hátránya, h minden indulás után automatikusan lezárnak az ajtók, h sokkal többet vannak a központi zár modulok működtetve, mint egy átlagos autó esetében.

2016. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!