Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i (E46) vélemények,...

BMW 316i (E46) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Adott egy BMW E46 Touring 116 lovas 316i motorral. Mik a vélemények? Mennyire szervízigényes a típus? Illetve 318i vagy 316i ajánljátok inkább?

2016. dec. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk 320d touring van igaz m packett de szerintem nagyon jo kocsi. Eddig semmi komoly baj nem volt vele csak altalanos szerviz volt olajcsere fekbetet csere stb... nem tudom miert mondjak sokan hogy lutri az ilyen kocsi.

Nagyon megeri szerintem mi anno harom eve ket millioert vettuk dragalltuk is erte de azota semmi baj nem volt vele mondom. :)

2016. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18is alatt nem vennék e46-ot

16i lomha, sokat eszik, nem a legmegbízhatóbb motor

2016. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, semmire nem jó autó. Ha jót akarsz, hasonló, vagy jobb tulajdonságokkal, akkor Lexust IS-t veszel. Ha hely kell, akkor egy tágas Passat kombit. Ezek nem lesznek drágábbak, mint egy nem bontószökevény Béemvé.
2016. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

316i egyik legmegbízhatóbb motor, az tény ,hogy lomha, tehát ne számíts egy atomreaktorra. Nekem volt 7 évig ,motorhoz sose kellett nyúlni . 80.000 vettem 280.000 adtam tovább.

Csak ajánlani tudom.

Egy valami miatt nem ,hogy öreg. Sajnos ezek az E46 ok már nagyon öregek, előbb utóbb a korából adódóan sok baj kijön. De külsőre mai napig brutális!

Touringhoz szerintem kicsit erősebb motor dukálna.

De hát hajrá!

2017. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!