Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerul bmwbe kilepo...

Mennyibe kerul bmwbe kilepo fenyt beszereltetni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A logós cucc nem drága és faszán mutat. A kérdés az, h gyárilag van- e ilyen sima izzós kilépő fény a kocsidban? Ha nincs, akkor felejtős, nem ér ennyi szerelést és munkát a téma.
2016. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neztem ebayen talaltam is olyat ami jo az e36ba de azt neztem,hogy szakemberre kell bizni a bekotest. Mert van masik fajta is ami sajnos csak ujabb bmwhez jo azt siman az alap vilagitasra kell kotni (nem gondolom,hogy ahoz kene szakember) ..de akkor azt mondod,hogy ha nincs alap vilagitas akkor hagyjam inkabb az egeszet?
2016. dec. 26. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem Audi A6- om van, annál az ajtók alján van gyárilag kilépőfény. Csak kibillentettem a gyárit, oszt beraktam az új projectorosat. S- line feliratot vetít színesben.

Itt csak a csatit kellett lecsatolni, az újra meg rá.

Aliexpress- ről rendeltem gombokért 4 db- ot. Azt hiszem 12$ volt egy pár.

Nem kellett kötözni. H neked nincs gyárilag ilyen kilépőfény, akkor én nem bírkóznék vele, az tuti.

2016. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom valaszod
2016. dec. 26. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2016. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!