Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JVC KD-X330BT fejegységre...

JVC KD-X330BT fejegységre hogyan lehet rákötni közvetlenül egy autós mélynyomót? Van olyan funkció ami garantálja a közvetlen mélynyomó rákötését. A hátulján is van rear/subwoofer RCA csatlakozó pár.

Figyelt kérdés
Ehhez milyen mélyláda jó? Aktív/passzív? Valamint a bekötés hogyan történjen ha a mélynyomó csiptetős (+ és - pólus,réz sodronyt kell beleduni.)
2016. dec. 28. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy,nem kötünk mélyládát közvetlenül a fejegységhez.

Az rca csatlakozókkal kötöd össze magát a fejegységet az erősítővel.

2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A szomszéd 1000- es swiftjében is ilyen van. Nem szól túl szépen, lehet azért, mert a Bartók rádión a muzsikákat hallgatja teljes gázon rajta.
2016. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

JVC CS-HX649 hangszórókkal igen szépen adja ez a fejegység. Mellesleg a Bartókon a "zene" minősége egyenlő a zéróval. Bluetoothos kapcsolatról megy a zene nálam.

Még egy mélynyomót mindenképp akarok a rendszerbe. A Blaupunkt GTB 8200 A-ra azt írják,hogy megy erősítő nélkül is, mert beépített erősítős.

2016. dec. 28. 20:13
 4/7 dirtboy ***** válasza:
100%

felejtsd el hogy arra kötöd,a gyártó azt ír amit akar laikusok meg el is hiszik.

gondolom azt is elhiszed hogy 4x50W-ot le ad vagy éppen mennyi van arra hazudva.


vagy aktív mélyet használj vagy pedig erősítő és úgy a mély.

BT rontja a hangminőséget de gyanítom nincs meg az a szint hogy ezt észre vedd.

2016. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy reálban 4x22W az RMS teljesítmény. Erősìtő nélküli mélymegoldást azért néztem, mert költséget le akartam faragni, egy crossoverben nehogy már 100ezres nagyságrendet meghaladja a hangrendszer, így is már 50ezernél tartok.


Használtan találtam 4x90W(RMS) erősìtőt és Magnat ládát is, szóval lassan kiteljesedik a rendszer.


Mellesleg szerintem bluetoothon a hangveszteség szinte észrevehetetlen, sokkal kényelmesebb, rugalmasabb a dolog igy

2016. dec. 29. 03:04
 6/7 dirtboy ***** válasza:

Sosem értettem kocsi típusnak vagy kocsi árának mi köze a hifihez. A hifit egyik autóból átrakhatod a másikban,100ezer ft pedig hifinél kis összeg. Két rca kábelem ami jó minőségű jelátvitelre képes 28ezrembe volt.

Egy jó fejegység újonnan nincs 60-65ezer alatt de én spec a pio deh-80prs-t szeretem és használom.

Az autó csak egy eszköz amiben hallgatod a rendszert,nem kell hogy bekorlátozza a hifit ha egyébként anyagiak engednék hogy építs egy rendes rendszert.

Egyénként nem mindent kell újonnan venni,én nem régiben adtam el magassugárzót,70ért vettem használtan alugömb tartóval,a tartót 6ért még akkor eladtam,most másfél év használat után 50ért eladtam a magasat. Így csak 14ezerbe volt lényegébe,most mohawk mp1et használok,újonnna vettem de nem bóltból soha nem volt be építve,21helyett 15ért hozzá jutottam,de erősítőkt is sorolhatok dls cad15 200ezer helyett 55ért,focal fp4:75 160ezer helyett 42ért,helix hxa-400mk2 140 ezer helyett 30ezerért vettem.

A mostani monoblokkom is 110körül megy 50ért vettem.

Nézz szét használt piacon,most is vannak olcsón pl 2csatis erőt láttam pic sányi áron Audio Art 13500ért,az elég komoly hangminőségre képes.

De láttam.régebbi alpine erőt 10ért. Az is nagyon jó hangú.

2016. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
Jut eszembe amiket említettem,nem.nyomóhajtása van,hanem első szettekhez.
2016. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!