Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a kinálat középső vagy...

Megéri a kinálat középső vagy felsöbb közép részéből venni 20 éves Német prémium autót? (500000-600000)

Figyelt kérdés

Nem hibátlan autó kell nyilván ilyen korban már eléggé használt az auto inkább a méret és a Németes érzés miatt gondolkozom ezen.

Magán személytől és kereskedőtöl egyaránt átnézetném.


2016. dec. 30. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy neked megéri-e, megfelel-e arra, amire neked kell, tetszenek-e a régebbi formaterű és technikájú autók, azt csak te tudhatod.

Ha engem kérdezel, személy szerint 5-6 évnél régebbi autót biztosan nem vennék, még akkor sem, ha nagyon megkímélt patika állapotú lenne. De nem vagyunk egyformák, kinek a pap, kinek a papné... :)

2016. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik kínálatot nézed, de azok a 20 éves prémium autók amik a kínálat felső részén vannak, azokért egy nullával többet kérnek. Egy patent E38-ért simán elkérnek 5-6 milliót, 500-600 000-ért csak bontószökevényt kapsz.

Nem rozsdaboglya E36-ot nem kapsz külföldi papírosan 600-ért, nem prémiumot :D :D

2016. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A folyamatos fenntartási költségei nem csökkentek a vételárával együtt, egy új prémium német autó szintjén lesznek. Sőt, magasabban, mert egy 20 éves kocsi már nem az, amihez mindig minden van raktáron.
2016. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Méreg drága bele az alkatrész és egy 20 éves autónál bizony már cserélgetni kell ezt azt... Én ennyi pénzért inkább valami német/japán alsó-közép kategóriásat vennék.
2016. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gon99 ***** válasza:
22%
Természetesen megéri sokkal kényelmesebb jobb autók és még öregebben is megbízhatóbbak mint egy újabb Swift vagy Dacia Renault és hasonló vacak
2016. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aha, ezért kerül évente annyiba egy ilyennek a fentartása, mint egy használható Suzuki vételára.

Egy Suzuki ezerszer megbízhatóbb, mint egy 20-30 éves német dög.

2016. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gon99 ***** válasza:
0%

Nem számít megbízhatónak a Suzuki és még vezethetetlen is aki vezetett már prémium autót soha nem akar mást!

[link]

2017. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a felettem író béjembéb*zi retardáltnak vezethetetlen
2017. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gon99 ***** válasza:
és mindenkinek aki már vezetett hasonló autót! Aki csak Buzukit vezetett miért mondja le a Bmw-t? nekünk volt mindkettő vezettem mindkettőt bár a Buzuki csak munkások szállítására szolgált
2017. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!