Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Economy mode active. Mit...

LILI 1 kérdése:

Economy mode active. Mit jelenthet ez, és mi okozza a hibát? Járt-e így valaki?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki a kijelző. Peugeot 406 2.0 HDI, 2002-évj.

Tudom-e orvosolni a problémát itthon?



2016. dec. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj, hogy be sem tudom indítani, mert valami blokkolja az indítást. Akku most lett töltve. Lehet, hogy az volt a baj, hogy le volt véve a saru, míg töltésen volt. A saját kulcsával próbáltam indítani, de a computer nem ad neki üzemanyagot. Pedig a motort forgatja az akksi.

2016. dec. 30. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok furcsaságot tud okozni ezeknél a modern autóknál a tápfeszültség megszűnése.


Gépkönyv nem ír róla?

2016. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az economy mode miatt nem tudod beindítani. Ez csak annyit jelent, hogy a központi elektronika a felesleges fogyasztókat kiiktatja annak érdekében, hogy be tudd indítani az autót mielőtt még használhatatlanra merül az akksi. Ha az indító teker, akkor lehet, hogy az immo a baja. Sárga kulcs ikon kialszik a műszerfalon? Pótkulccsal próbáltad beindítani?
2016. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajna a sárga kulcsjel nem alszik ki, ezért nem tudom indítani. Az akksi jó, teker, a másik kulccsal sem indul. Szerintem nem ismeri fel a kulcsot, mert 24 óráig le volt véve a saru. Újra meg kell" taníttatni" vele a "kulcsfelismerést". Szerintem. Ezt a hivatalos szervíz tudja csak, vagy van rá más megoldás is?
2016. dec. 31. 15:59
 6/6 anonim válasza:
Mi lett a megoldás? Nalunk is ez van pont.
2022. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!