Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell robogót választani...

Hogy kell robogót választani több lent?

Figyelt kérdés

50cc-s robogó !

Használtan venném (ÚJONNAN 500E FT HASZNÁLTAN CSAK 120 MIRE FIGYELJEK ODA AMIKOR MEGNÉZEM ? LINKET KÜLDJEK MERT AZ IS VAN CSAK NE VEGYÉTEK MEG A MOTORT (ROBOGÓT)


LINK------------------->>> [link]



[link] ITT IS A LINK



A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!



.



BOLDOG ÚJJJJJJJ ÉVETTTTTTTTTTT!



2016. dec. 31. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:

A MÁSODIK LINK A JÓ !


UI. BOLDOG ÚJ ÉVET :)))

2016. dec. 31. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Üvölt hogy lopott. Ez a gép kb a dupláját éri, de inkább többet. Ha márkakereskedésben vett, akkor megvan hozzá minden papír, kulcs, pótkulcs (még le sincs törve), de még a számla is.


Mire figyelj? Legyen az illetőnél személyi. Az illető legyen a tulajdonos. Nyugodtan csinálj fényképet is az adásvételiről és a dokumentumokról egyben. A számok stimmeljenek amiket az adásvételibe beír. Egy 2014-es motornál minden gyári és szinte új. Nekem a 2008as robogómban szinte minden új, de ami cserélve lett, az se kopott vagy rozsdás, vagy csöpög vagy szakadt.

Ebben az esetben kb minden gyanús. Már az is hogy az Arénában fényképezik amikor 12. kerületi a motor.

2016. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy kell robogót választani , hogy kerüld a kínai meg többi ilyen társait... silány az összes, koppintott alkatrészek.... ennyi pénzért inkább nézz aprilia sr50-et malaguti f12, yamaha aerox-ot.... teljesítményben és minőségben is sokkal jobbak, hiába idősebbek jóval
2017. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akkor felhívom holnap és megkérdezem hogy megvannak e a papírjai a motornak!

De ha lopott lenne akkor nincsenek meg a papírjai, és az eredeti kulcsai? Úgy lehet a kulcs eredetét megnézni, hogy "gagyi" (nem bicskakulcsos meg csak egy darab van hozzá ?


A személyiét elkérem az nem furcsa ? Csak azért mert már volt több motorom és amikor eladtam őket akkor elég furcsa lett volna ha elkérik de természetesen odaadtam volna neki!

Akkor kérdezzek még a motoról, hogy hol szervizelte stb. ?

De az nekem is feltűnt hogy olcsó!


Remélem nem lopott mert utánfutóval mennék fel Budára, mert vidéken vagyok **** alatt kb. 120-130km és utánfutóval mennék és az elég sok üzemanyag költség lenne!

Ha nincs nála a motor papírja akkor az lehet hogy lopott ?

De ha lopott lenne akkor hogy oldotta volna meg a kulcs "problémát" ?

A válaszod előre is köszönöm !"


Ha nem lopott, akkor -ha a papírokat ki is dobta, amit kétlek- akkor megvan hozzá mind a két kulcs, márkajeles számos. Nekem a 2. kulcs még le sincs törve. Egy kétéves robogón minden intakt. Bilincsek, csövek, semmi nem lehet pótolva.

Egy adásvételinél nem hogy fura hogy személyit kérsz, hanem kötelező. De nyugi, ha lopott azonnal jönnek majd a mesék, hogy miért nem. Egy tolvaj sosem ad (saját!) személyit. Majd jön a sztori hogy a húgáét adja el, meg ilyesmi. Meg egy hamis előző adásvételi. Annyira nem hülye hogy a saját nevére hamisítson.

Lopott motornál is meg lehet oldani a kulcsproblémát. Hiszen ha elhagyod a kulcsaidat, akkor sem kell kidobnod a mocit.

2017. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!