Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől törhetett el a Suzuki...

Mitől törhetett el a Suzuki Swift fékcsöve?

Figyelt kérdés
Ma hozta haza a kasztnis 2 hét munka után és azzal fogadott a házunk előtt, hogy rossz a fék, mikor jött kifele vele akkor romlott el... nézte, mikor benyomtam a féket folyt ki a vezető ülés alól valami csőből. Mitől törhetett el?

2016. dec. 31. 21:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Régi, 99-es, 1.3-as Swift
2016. dec. 31. 21:41
 2/9 anonim ***** válasza:
El volt rohadva és most érte el a vég, vagy beletolta munka közben a flexet... Alánézel és rögtön kiderül, innen nehéz megállapítani.
2016. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy elrohadt a fémfékcső, vagy pedig munka közben elflexelte.
2016. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem utóbbi! A mechanikai szerelő meg Ő jó haverok, kell mind a kettőnek a pénz. Nekem meg csináltak egy jó kis szilvesztert!
2016. dec. 31. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha vennéd a fáradságot, és alánéznél, kiderülne. Egész jól meg lehet különböztetni egy szétrohadt, rozsdás anyagot egy fényes, vágottól. Ha az utóbbi, meg kell kérni a lakatost, hogy üzemképesen adja vissza. Ha szétrohadt, akkor meg örülj, hogy nem alattad történt, nagyobb baj is lehetett volna.
2016. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell elsőre mindig a rosszat keresni az emberekben. Ellenőrizd saját szemeddel, tudom, hideg van, meg nehéz alámászni, de ne akard egy másik embertársadra ráfogni (lehetséges hogy ok nélkül).
2016. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol van a szomszédos megmondom ember? :D
2016. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy visszaadni autót bármilyen javításból, hogy a fék rossz? Ez bűncselekmény.

Ezt bizony vagy elflexelte, vagy valamivel eltörte.

A fékcsövek nem lukadnak ki csak úgy..

Kérj szakvéleményt. Ezzel nem lehet viccelni.

2017. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most benéztem alá, én is megtaláltam hol folyik az olaj, de nem tudtam annyira bebújni alá, hogy lássam a hiba okát. Ma meg már nem vesződöm az emelgetéssel.


De biz Isten holnap felemelem és alá nézem, még érzem a festékszagot, fainul meg lett csinálva az alja és most legalább 2 hétig mehetek busszal, biciklivel vagy a másik lepukkant kocsinkkal...

2017. jan. 1. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!