Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erre a kipufogóra gondolhatott?

Erre a kipufogóra gondolhatott?

Figyelt kérdés

Üdvüdv !


Az a helyzet hogy a hátsó kipufogó dobom elkezdte beadni a kulcsot és kezd kilyukadni szóval cserére érett ! Viszont hallatom egyik ismerősöm haverjának az autóját aminek kicsit kellemesebb hangja volt mint az enyémnek és azt mondta hogy azért mert "sport kipufogója" van de mondta csak papíron az meg semmit ne várjak tőle csak kicsit másabb hangja van az ennyi :D Valami paragi vagy mit mondott hogy az van rajta . Egy Opel astra F 1.4 8 szelepesről van szó (neki is ilyenje van) és úgy voltam vele ha már úgy is ki kell cserélni miért ne legyen akkor már valami szebb hangúra ?


[link] ami ennek a lapnak az alján van az az ? vagy milyen fajta lehetett ? Ismerősöm ismerőse volt szóval nem szívesen írnék neki így látatlanba hátha ti is tudtok segíteni :D



2017. jan. 2. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fajta lehetett? hmmm fingom sincs,se nem láttam se nem hallottam szóval honnét tudjam? :D

Vedd meg rá azt amelyik szimpatikusabb.Ettől kicsit biztos változik.Esetleg nézd meg ezt a videot


https://www.youtube.com/watch?v=UhF4NfxKf9k

2017. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy szett ovàlis remua dob van fent a Gsi-n igaz ennek gyàrilag is kellemes meg sportos hangja van a remus àlltal szépen dorombol a 2.0 8v .


1.4-esre max a gsi gyàrijàt raknàm .

2017. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!