Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen manuális váltós régi...

Milyen manuális váltós régi mercedesek vannak? A régebbi modellek érdekelnek. Kb.700ezerig.

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kisebb motorosoknál gyakoribb a kézi, nagyobbnál az automata.

Melyik modellre gondolsz, milyen motorral? 124-esben pl. 300turbó D csak automata volt. 123-asban a 300TD turbó szintén. 126-osban meg ritka a kézi.

2017. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szinte az összesből volt kézi.

A nagyobb méretekben(c,e,s osztály) és a angyobb motoroknál(2.0, 2.5, 3.0, 5.0, stb.) kisebb %ban vlt és a legnagyobb motorok és osztályoknál van amikben nem volt sose.

% -ban a kisebb méret és kisebb motornál lesz több kézi!

2017. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazábôl arra gondoltam, hogy valaki leírja az összes régebbi kéziváltos mercedest. Googleba nem talaltam felsorolva oket.
2017. jan. 3. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Na persze, majd 1871-től listázzuk neked évjáratonként.
2017. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam a merci fanok tudnak valami "titkos" oldalt, ahol megtalálom a kéziváltós merciket. Amugy hahun nezem a merciket, talalok is kezivaltosat , de nem olyan sokat..
2017. jan. 3. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Még mindig nem árultad el, mely modelleket nézegeted. Az hogy "régebbi", az elég tág fogalom ebben az esetben.

A W115 is az, meg ma már W211 is mondható annak.

2017. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!