Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek errol az...

Mi a velemenyetek errol az autorol?

Figyelt kérdés

Ot neztem ki:

[link]


A tulaj azt irta, hogy vegigvezetett szervizkonyve van. A felfele nyilo ajto annyira nem tetszik nekem sem, viszont egyebkent elegge szepnek tunik es az ar is jonak tunik.

Asszonynak lenne varosba, illetve alapvetoen a kornyeken hasznalna (orszagut, neha rovid autopalyazas).


Lattok valamit rajta, ami problemas lehet?


2017. jan. 4. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elkepzelem, ahogy ebbol Pesten kiszall az ember... en nem egetnem magam ezzel az ajtoval...
2017. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Donald J. Trump ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a felfelé ajtó utólagos tuning és a többi néhányezer hirdetett Civicnek tök normális gyári ajtajai vannak?
2017. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az asszonynak ettol jobbat ki srm.lehetne talalni mint egy lambo ajtos civic.....
2017. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hat en oszinten lexarom milyen tuning meg gyari ilyen-olyan, ebben az ajtoban akkor se egetnem magam. kiveve, ha az nem egy eredeti lamborghini. Kb ennyi.
2017. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tobb, mint ezer euroval olcsobb, mint a tipus tobbi hasonlo parameterekkel rendelkezo peldanya. Igy igazabol arra vagyok kivancsi, hogy csak amiatt, mert ocsmany az ajto, vagy vajon mas oka is lehet...
2017. jan. 4. 11:00
 6/17 anonim ***** válasza:
hat az ajto miatt tuti, meg ahogy nezem 61 kW 83 PS, nem egy tombolo erogep, a nejem 2000-es A140-es mercijeben is ennyi a szufla :D
2017. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért nincs rendszám rajta? Ilyen ajtóval én nem venném meg.
2017. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20 éveseknek való. városi autó 83 lóerővel már nem mennék ki a pályára és kamionok előzésébe se kezdenék ezért városi
2017. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez mire itthon forgalomba kerül annyiért veszel itthon egy rendes civicet.


Jah meg kpm-en nemhiszem, hogy átengedik, tehát vissza is kell alakítani.

2017. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 Ne általánosíts, 22 vagyok, de a pofám égne ha ilyenből kellene kiszállnom, akár csak utasként is :D

Persze need for speedben nagyon gizda meg minden, de vannak dolgok amiket nem kell implementálni a való világba.

2017. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!