Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mazda...

Mi a véleményetek a Mazda 3-asról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy a MAzda 3 miylen autó. Mind benzines, mind dieles fajtából. Mennyire hajlamos a meghibásodásra? Szervizelése milyen árban van?

2003-4 körüli példányokról lenne szó, lyan 700-900 ezres kategoriában.


Köszi.


2017. jan. 4. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz kocsi, kiváló futóművel és váltóval, ráadásul meglepően tágas a kategóriáján belül.

Viszont 700 ezerért csak széthajtottat kapsz, a 900 is necces, millió felett érdemes ezeket még nézegetni.

2017. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rozsdaboglya. A legtöbb el lesz rohadva. Ha találsz rozsdamentest, alváz- és üregvédelemmel kezdd!
2017. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éerem. És hasonlo árkategoriában 1millió körül, megérné helyette egy A3,A4 audi 2000évjárat körül?
2017. jan. 4. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha találsz szépet, akkor jó autók, de nem lesz könnyű találni. Az A3 amúgy egy Golf négy karikával, az A4 már "Audibb", ami nagyobb költségekkel is jár. Például az első futóműve bonyolult, sok lengőkart kell cserélni, ha elkopik, az úgy 100ezer Ft. Igaz, ha normális alkatrésszel csinálod meg, akkor egy jó darabig nem lesz vele utána gond. Az audik nagy előnye, hogy ha normálisat találsz, akkor nem rozsdásodik.

Erről az árkategóriáról azért sokat elárul, hogy én is itt kezdtem keresgélni, és 5 hónapja nem találtam igazán jó vételt. Mivel van autóm, így nem kapkodok, de siralmas a kínálat. Most már 1,2 millióig összejött a pénz, de még itt is nehéz jó autót találni.

2017. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítsége. Esetleg hasonló árban hasonló kaliberü autók vannak? Tudnál ajánlani valamit?
2017. jan. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!