Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit tudnátok...

Első autónak mit tudnátok ajánlani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A legfontosabbakat összefoglalnám;

1m Ft lenne rá a keret, én valami 5 ajtós ferdehátúra gondoltam, ami alapvetően egy kisebb városban lenne használva, néha pár nagyobb távval. Nem tudom hogy mennyire fér bele a keretbe, de ha lehet azért ne legyen annyira fapados.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2017. jan. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
polski fiat 126
2017. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Helyes válasz ***** válasza:
41%
Japánpárti vagyok.Van némi tapasztalatom.Suzuki lianám van,család miatt is,mert nagy autó,jól pörög,eredeti japán,minden extra benne lehet,ha akarod.Klíma,szervó,elektromos minden,digitális műszerfal,103 le.A totalcar népítélet oldalát nézegesd.De tartsd szem előtt,a japán a legjobb.Persze van kivétel(mazda).Toyota a best,aztán a többi.Legrosszabbakról is legyen szó:Fiat,renault,peogeot,ford.Ezekben minnél régebbi,annál veszélyesebb.1 milláért már szép kocsit lehet venni,de SOHA ne kereskedőtől!Az 50 ropival több,és több az átverés.
2017. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lacapapa81 válasza:
Egyetértek az előző hozzászólással,Japán a legjobb,én még azért a Hondát hozzáírnám,szerintem az összes közűl a legjobb.
2017. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi a gond a mazdaval es a fiattal?

Esetleg vw golf?

2017. jan. 5. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A Mazdával alapvetően az a gond, hogy eléggé rozsdásodnak. Egyébként ha ki tudsz fogni egy rozsdamentes autót, akkor nyugodtan vehetsz Mazdát, mert minden más szempontból nagyon jó autók.


A Fiat klasszikus olasz autó, azok jellemző összeszerelési minőségével, trehányságával. Ezen kívül iszonyatosan gyakoriak rajta az elektronikai meghibásodások.

2017. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egy szívó benzines japán mellett raknám le a voksom. Szerintem neked egy Honda Civic jó lenne. Jó vezetni és megbízható. Toyoták között is néz körül, mert azok a világból is kimennek. Német autókat kerüld, mert azok divatautók lettek, mindenki olyat akar, ezért véres torkú bontó-szökevényeket árulnak ennyi pénzért. Pl VW Golf/Passat. Tudom h nem fapadosat akarsz, de mit takar neked a luxus? Klíma, elektromos ablak, kényelmes ülés pozíció, nagy hely? Ha megbízható luxust szeretnél akkor engedd el a kompakt kategóriát és nézz szét a '90es évek Mercedesei között.
2017. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!