Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne le papírozni?

Mennyibe kerülne le papírozni?

Figyelt kérdés
Az autóm fel van szpojlerezve van másik kipufogó rendszer van alatta aztán ültetett is van és nyomtav szélesítőt is kap minden nyárra. Csak h semmi nincs be jegyezve

2017. jan. 5. 10:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De már bele zavarodok..tehát így módosítva esély telen le papírozni?
2017. jan. 5. 14:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Lefogadtam volna, hogy 4-es Golf. Mondjuk azzal bármit csinálsz nem fog jobban kinézni, de mindegy.

Mit rinyálsz a papírokon? Mondtam: ültetéssel nem megy át a műszakin se, azzal ne is próbálkozz. A spoiler, meg a kipuff nem gáz, ritka az olyan genyó rendőr, amelyik beleköt. Én legalábbis 12 év alatt még csak eggyel találkoztam, de az is elengedett.

2017. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amiket te felsoroltál,azokat engedélyeztetni kell az NKH-val,csak az éppen megszűnt.


Előre szólok,jóval többe lenne az egész,mint amennyit az egész Golf ér,és nem is kis procedúra.

2017. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na, azért némi remény talán van, kérdező. Egyes falvak irokéz lakosai ismernek olyan szerelőt, aki úgy hoz műszakit a kocsira, hogy az közben otthon áll az udvaron. Az ilyeneknek egy műbizonylat meg se kottyan. Neked csak pengetni kell szaporán a zsét.
2017. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Na, azért némi remény talán van, kérdező. Egyes falvak irokéz lakosai ismernek olyan szerelőt, aki úgy hoz műszakit a kocsira, hogy az közben otthon áll az udvaron. Az ilyeneknek egy műbizonylat meg se kottyan. Neked csak pengetni kell szaporán a zsét."


Nem érted a lényeget.Nem az a kérdés,hogy a műszakin átmegy-e,vagy van-e hozzá műbizonylat,mert ez senkit se izgat.

Viszont attól mert van egy darab papírod,meg műszakid,attól még ugyanúgy elveszik a forgalmidat,ha ezek a módosítások nincsenek bejegyezve a forgalmiba.

Márpedig a futómű,nyomtáv kipufogó módosítás nem úgy megy,hogy mutogatok egy műbizonylatot a műszakin vagy a rendőrnek,és elenged.

2017. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Leírom, hogy mint a fehér holló olyan ritka a genyó rendőr (amúgy persze tetvek, de ehhez nem értenek), és kötik itt az ebet a karóhoz, hogy elveszik a forgalmit. Minek írok egyáltalán, ha el sem olvassátok?
2017. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!