Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót Cseréltem egy céges...

Kalács Imréné kérdése:

Autót Cseréltem egy céges autóra de megszűnt a cég! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy cseréltem egy Audi A3 autót egy BMW 320D-re de viszont cég nevén volt,és kiderült 2 napja hogy megszűnt a cég de viszont még az autó a cég nevén van,és azt hallottam hogy ilyenkor nem lehet átíratni.

Most ez tényleg igaz hogy nem tudok vele mit kezdeni,sehogy nem lehet megoldani átíratni?


2017. jan. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam már ilyenről én is. Az a baj nem emlékszem mi volt a cikk vége, hogy mit mondott a vevő. Adásvételit írtatok azért? És csak azért nem írattad át mert még benne vagy a 15 napban vagy spórolás miatt és csak használtad? Mert a történet szempontjából nem mindegy. Ha minden le volt papírozva és 'legális' volt a dolog akkor tuti van valami útja a dolognak.

Okmány iroda ínyen esetre többet tudna mondani.

2017. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet, ha a cég jogutód nélkül megszünt
2017. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tartanák tőle, h a kocsit viszi a csődbiztos. A befektetők kártalanítására.
2017. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Adásvételi van róla.igazság szerint nem irattatuk át mert ez mellett van még két BMW és ezt nem igazán használtuk és mire rájöttünk hogy nincs szükség rá gondoltuk feltesszük eladásra de addigra kiderült hogy ez a Billeg Argon Trade Kft. elvileg nem kapott meg valami papírt és így megszűnt,meg sokan mondták hogy ez a cég nem a jótól híres!! És sajnos most nem tudjuk mi tévők legyünk.
2017. jan. 5. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen pénzes csókanéni tetszik lenni, h röpködnek a BMW-k maguknál, akkor nem értem, miért nem az ügyvédbácsiktól, ügyvédnéniktől tetszik jogi tanácsot kérni erre az estre...
2017. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mikor szűnt meg a cég?
2017. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!