Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan töltsem az autóm...

Hogyan töltsem az autóm akkumulátorát?

Figyelt kérdés
Ma reggel éreztem, hogy elég nehézkes az indítózás (Peugeot Boxer 2.2HDI). Gondozásmentes Banner van benne. Leginkább városban használom, így nem tudom visszatölteni mindig. Töltés közben vegyem ki az akkut a kocsiból vagy benne maradhat? A saruk rajtamaradhatnak vagy azt is érdemes levenni ez idő alatt?

2017. jan. 6. 20:23
 1/6 cselez ***** válasza:
Nem tudom milyen töltőd van, de ha nem valami házilag barkácsolt akkor nyugodtan töltheted rajta lévő sarukkal az autóban. Nem is jó a sarukat levenni, mert elállítódik minden a műszerfalon főként a rádió.
2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bolti nem kókány. :D Hirtelen nem jut eszembe a márkája...
2017. jan. 6. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany eves akkumulatorrol van szo? A reggeli nehezkes inditas, foleg a hideg ido bekoszontevel egy eleg egyertelmu jele az akku haldoklasanak. A varosi menet egyebkent visszatolti az akkut (a kozhiedelemmel ellentetben...), tehat ha nehezen indul, itt az ideje ujat venni.
2017. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cselez ***** válasza:
Akkor nyugodtan csatold rá úgy ahogy van, de indítás közben azért ne hagyd rajta, mert azt nem szeretik a töltők.Ja és persze a polaritás nagyon fontos, de ezt azért biztosan te is tudod.
2017. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb 5perc használat kétlem, hogy visszatöltené mindazt amit levisz az izzítás és az indítómotor + lámpák. Am 4 éves akku.
2017. jan. 6. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Rámértem multival... 12,36V van az akkuban, izzítógyertya csere volt (4-ből 2kuka), azóta hibátlan! :)
2017. jan. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!