Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 1.8T...

Milyen autót vennétek 1.8T motorral?

Figyelt kérdés
Nekem a seat leon jön be,de mondjuk egy passat jobban fekszi az utat?
2017. jan. 7. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én egy Audi A4 B6-ot vennék vele, S-line futóművel, azzal a legjobb kombináció szerintem. Volt nekem is egyébként 5.5-ös Passatom 1.8T-vel, azzal is nagyon ment, de a Passatba inkább dízelmotor illik. Én pont fordítva csináltam mint kellett volna, mert utána a B6-os Audit TDI motorral vettem :))

A Leon is nagyon jó autó, de nekem kicsit silány lenne a minősége, igazából jobbhoz vagyok szokva. A Passat csak kényelmesebb tőle, de az utat nem fekszi jobban.

2017. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Beviz Elek ***** válasza:

Tankolni is kell azt báttya. Jól megy a Leon 1.8T, néha meg is kívànja az ember hogy odalépjen, de 10litert be is pippant. Ha nyuggerosan használod mint egy 1.0 Suzukit, akkor csak 8,5, de arra nincs értelme ilyen autót venni.

Én am Leont vennék vagy A3-at

2017. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nyugi "Báttyja" a tankolással nem lenne gond.

Ne keverjük össze a többi almodozóval.

2017. jan. 7. 14:46
 14/20 anonim ***** válasza:

Az Audikba tették a jobban sikerült 1.8T-ket. Nagyon jó Audikat lehet kapni. Most nagyon akciózzák.

[link]

2017. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es

De ebben csak 4.2 meg 5.2 motor van, 1.8 turbó nincs :(

2017. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Aki nem tud érdemben válaszolni,az miért vergődik?

Aki tdi-t akar tuningolni,az azért van oltva. Aki milliokert akár autót venni az azért. Aki túl kevés pénzből akar,az pedig azért.

Az ilyen idióták mint a 14-es,miert nem köti fel magát egy fára csak egy pár percre?

2017. jan. 7. 16:35
 17/20 A kérdező kommentje:

Aki nem tud érdemben válaszolni,az miért vergődik?

Aki tdi-t akar tuningolni,az azért van oltva. Aki milliokert akar autót venni az azért. Aki túl kevés pénzből akar,az pedig azért.

Az ilyen idióták mint a 14-es,miert nem köti fel magát egy fára csak egy pár percre?

2017. jan. 7. 16:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Téged kellene lecsukni. Valaki humorizál de te magadra veszed de ez még nem elég de még meg is ölnéd. Gratulálok a szüleidnek a nevelésedhez és a hajlamaidhoz.
2017. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

8.5

:D

Vegyesen oké,városban nagyon papásan 50-nel,4-ben,2000-en elváltva oké,de tudjuk ez elméleti.

10 stock fogyasztás inkább.

Elhiszem ,hogy 9,5 köré levihető.

De ez a "nagyon lásoj 180 lóerő a kicsikém alig eszik 7 városban,ha nagyon nyomom akkor 8 max 9 nyélgázon" hondás logika még mindig tragikomédia szintje :D

2017. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha komolyan autó kell, és nem valami amit kinyírhatsz rövid távon az ökörködéssel, akkor Alfa 159 1750 TBi. A 159-es Alfa már mentes a régebbiekre jellemző hibáktól, nagyon egyben van az autó, az Alfa kegyetlenül fekszi az utat, remek futómű van alatta. Egyetlen gyengébb pontja pont a futómű, mármint csak Magyarországon és keletebbre számít gyengének, mivel itt a 18-ik századi útak vannak még most is, kivéve a pályát.
2017. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!