Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autókba miért van olyan...

Az autókba miért van olyan nagy aksi ha egy hordozható indításrásegítővel is belehet akár 10x is indítani?

Figyelt kérdés

#autó #akkumulátor #indításrásegítő
2017. jan. 7. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az indításrásegítőnek tápfeszültség kell, és nincs mindenhol csatlakozási lehetőség a kujbisevi atomerőműre.
2017. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell olyan sok és olyan magas mobil adó torony, mikor a telefon a térerőt 5 kis pálcikával tudja mutatni?
2017. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, nem olyan aksitöltőre gondolok, hanem hordozható jump starter-re ami lényegében akkora mint egy telefon, egy akkumulátor és lazán bebikázod vele a kocsit.
2017. jan. 7. 15:54
 4/11 A kérdező kommentje:
2. nem igazán értem a párhuzamot :/ :)
2017. jan. 7. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A starternek az a feladata hogy beindítsa az autót,nem pedig hogy tartósan ellássa a rendszereket.


Vagy akkor majd kapcsolgassuk le a világítást a lámpánál állva,meg a zenét is vegyem le?


10 indítás meg nem nagy dolog,ha városba furikázol az autóval.Start stop-ról nem is beszélve.

2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a kis zsebbika nagyon rövid ideig tudja azt a nagy energiát leadni. Erős a kétségem affelől is, hogy azzal 10x beindítsz egy autót, újratöltés nélkül.

Az autókban a nagy akkuk sok mindent kibírnak: akár több perces indítózásra is képesek, megy róluk a rádió, a lámpák, mindenféle kütyü, és azt is eltűri, hogy állandóan töltve és merítva van, akár egyszerre is.

2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert az egyik nem jó a másik helyett. Nem ugyanarra van kitalálva.

Amúgy meg egy hidegindítást is kétséges h bír ki egy nagyobb dieselnél.

2017. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teljesen lemerült aksis 2.5 dízelt indítottunk be vele télen, jó hát én csak az indítás mellett gondoltam bele, mert azok a savas aksik ebben a zord időben akár milyen új, nem tud annyi kraftot leadni mint nyáron, kellemetlen meglepetést tudnak okozni, szerintem az se valami jó megoldás, kövezzetek meg ha hülyeséget beszélek. Aztán más fajta akkumulátorral meg nincs tapasztalatom.
2017. jan. 7. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Rásegítés.. Azaz aksi nélkül nem menne.. A lemerült akumlátor is rengeteg energiát ad, és tartalmaz.
2017. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért kell márkás akkut venni és a legnagyobbat ami csak belefér, nem pedig a 45-55-ös NRG és társai szarokat.
2017. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!