Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találtam egy nagyon szimpatiku...

Találtam egy nagyon szimpatikus, Tomos atx 80 típusú motort, de egyáltalán nem ismerem. Valaki mondana egy róla véleményt? Mennyire megbízható, stb

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Ha 80-as az ATX akkor azon volt egy motorcsere, mert gyárilag 50 köbös motorral jöttek ki, arra pedig nem lehet felrakni a 80-as hengert. Valószínűleg Tomos CTX motor lehet rajta(Az 80 köbös). Azzal a motorral szokott probléma lenni, főleg ha sikerül egy olyat kifognod amit sokat hajtottak. Tudni kell arról a 80-as hengerről, hogy alumínium, és Nikasil bevonat van benne, tulajdonképpen "egyszer" használatos, fúrni nem lehet, a Nikasiloztatás pedig nem olcsó játék. Persze vannak okos emberek akik tetetnek bele egy vasperselyt (az sincs kizárva hogy már abban is van egy amit kinéztél), és azt már lehet fúrni, de én azt csak összebarmolásnak tartom. Ezt mondanám a legnagyobb problémának, többi alkatrész található hozzá.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj, nekem is Tomos ATX-em van 90-es szettel :)

2017. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!