Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda vagy Yamaha DT?

Derbi Senda vagy Yamaha DT?

Figyelt kérdés
Simsonomat szeretném korszerűbb, komolyabb 50-es re cserélni. Ezen a két motor között megy a dilemma. Első sorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mikre kell az ilyen motoroknál számítani? 150 ezer körül gondoltam vásárolni, ilyen árban milyeneket kapni?

2017. jan. 8. 16:31
 1/5 cecee ***** válasza:
En is ugyanebben a helyzetben alltam mint te, egy eve. Es elmentem megvenni a dt-t, kiprobaltam de ugye ez am6-os blokk. De nem sokkal ment jobban mint egy simson. Es ott allt egy derbi is, na azt is kiprobaltam. Na ott mar sokkal jobb volt a teljesitmeny. Ugyhogy szerintem mindenkepp senda!! En azt szeretem benne hogy porog mint a hulye.
2017. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cecee ***** válasza:
2017. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

már 3éve hajtok derbit gyárit nagyon jó 90-100 a végsebesség csak ajánlani tudom.

havernak dt-je 115-öt ment 70-es hengerel míg ketté nem tört a főtengely. szerintem csak is derbi:)

2017. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem volt Yamaha dt-m! A berugó szerkezete folyton elromlott! Ez dt hiba!
2017. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sendara dodom a szavazatot. -10C°-ba első rugásra indult, eddig semmi problémám nem volt vele.
2017. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!