Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Konnyen lefulladok az autoval...

Konnyen lefulladok az autoval indulasnal (tapasztalt soforrel is mar megtortent amikor vezette az autot), mivel gyenge a motor, ezen autoszErlo tud javitani - az alapgaz beallitasaval?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet az alapjárati gáz kevés - "nagyöregek" semmire sem való nepperkedése, hogy úgy kevesebbet fogyaszt az autó, ezt meg lehet nézetni, azon túl pedig gyakorold a kuplungolást sűrűbben, elengedett gázpedállal.
2017. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kuplungolast suruben? ez az h felengedem lassan a kuplungot(fokozatossan) ,sebesseg uresbe, gaz nelkul


a baj talan ott szokot lenni, h keves a gaz. ezert ha ekesbe indulok be pl egy korforgalomba(sokan a hatam mogott varakozva), akkor nagyott gazolok es engedem a kuplungot igy nem doglok le.de a kuplungnak nem hiszem h jo ez

2017. jan. 8. 23:20
 3/13 A kérdező kommentje:

*surubben


*élesben

2017. jan. 8. 23:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2017. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
golf 5 1.4 75 le
2017. jan. 8. 23:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Az alapjárati fordulatszámtól függ.

Mit értesz gyenge motor alatt?

Én pl. anno dizelen tanultam, ott az oktató úgy tanította, hogy lassan engedjem fel a kuplungot, és el is indult az autó.

Amikor megvettem a saját első kocsimat az egy benzines volt, elég alacsony alapjárattal.

Elég sokat szívtam vele, de így utólag örülök neki, hogy ezt is megtanultam.


És ahogy írod (bár én már megszoktam), de 20-30 éves vezetési tapasztalattal rendelkezők, vagy volt olyan hogy egy gépjárműoktató is simán lefulladt vele.


Ha pici "gázfröccsel" indulsz, akkor nem lehet gond, szépen kitapasztalod, és akkor nincs az, hogy 3000-es fordulattal bőgeted a kocsit egy lámpás induláskor, hogy le ne fulladj.

2017. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

A 75 lóerős autó gyenge????

Ki ne találjuk már emberek, hogy egy 75 lóerős autóval még elindulni sem lehet!!!!

Egy 75 lóerős autóval bármilyen forgalmi szituáció könnyedén megoldható.

A hiba a gépészben van, és nem a masinában!

Gyakorold a helyes kuplungkezelést! Ne a kocsit hibáztasd a sutaságod miatt!

2017. jan. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Az hogy nem tudsz vezetni nem az auto baja,es ezert nem kell az alapjaraton emelni!Amugy meg gáz nélkül sosem indulunk semmilyen autoval sem.....
2017. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tanuló korom óta nem engedtem fel kuplungot gáz nélkül :)
2017. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem engedélyeznék dízel autót tanulókocsinak, mert ez sül ki belőle!
2017. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!