Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma (Kedd) sikerült letenni a...

Ma (Kedd) sikerült letenni a forgalmi vizsgát első alkalommal. Ez lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy csütörtökön 1-től fél négyig lehet menni az vizsgaigazolásért amivel az okmányirodába kell elmennem valamint ott kellett hagynom az egészségügyi kártyámat is. Na most az a helyzet hogy én nem tudok ebben az időben elmenni érte, ilyenkor lehetséges hogy valamelyik rokon átvegye nekem, vagy mindenképpen én kellek oda?

2017. jan. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az időpont az amikorTÓL mehetsz érte, ennél korábban nem lesz, de nem kötelező azonnal és akkor menni. Mehetsz később is, ügyfélfogadási időben bármikor. Más nem veheti át tudtommal, régen oktatók intézték de nálunk pl már nem.
2017. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atveheti rokon vagy barki csak irni kell meghatalmazast
2017. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor pénteken elmegyek érte, 1 nap ide vagy oda úgysem számít.
2017. jan. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!