Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi:van egy eladó Yamaha jog next zone/2000/benzines, amerikai modell,50köbcentis,70ezerért, ami ésszerű keretek között lealkudható. Szerintetek érdemes lenne megnéznem?

Figyelt kérdés
Keresgélem a robogókat,ez az egy van aminek nőies színe van,és így ránézésre tetszik.Több helyre is fel van rakva,és valahol azt írta hogy aksi nincs.Tehát akkor aksit pluszba kell hozzá venni?Az amerikai modell mit takar,alkatrészek ugyanúgy kaphatóak hozzá,ugye?Illetve meddig lehet lealkudni szerintetek,mennyit szoktak engedni?Bocs az alapkérdésekért,de nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz:)
2010. máj. 5. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Yamaha jog next zone sose volt amerikai modell. Ezeket japánban kidobták, és konténerbe ömlesztve hozta be hozzánk. Persze amit egy japán kidob, az itthon még bőven jó, kis idő ráforditásával jó gépekt csináltak belőlük. Na meg tuti nem 2000es évjáratú. Robogóknál mivel nincs forgalmi összevissza hazudnak az évjáratról, de 2000ben már nem gyártottak next zone robogót. inkább 95ig talán. Akku ebbe a tipusba kb 8ezer, mivel nem hagyományos hanem lapos, zselés van benne. 70ezer nem rossz ár, annyiért már kaphatsz jót. Sok sikert hozzá
2010. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem értessz hozzá keress vmi szakembert v aki ért hozzá és ővele menj el...sok furcsa dolog derülhet ki... Ha nincs benne akksi akk 1értelmű h venned kell bele. Amerikai modellt meg sztem csak odaírta. Lealkudni meg addig amíg ő azt nem mondja h eddig és nemtovább :D sztem 70ből egy 10est simán lelehet bár függ az eladótól is. Linket nem dobnál ide? :D kíváncsi vok h nézhet ki az a nőies színű robesz xD
2010. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó az, de nyugodtan alkodj belőle.

Van jópár okod:


1. hazudott, mivel nem is amcsi modell (mivel olyan nincs is)


2. Akksi kell bele ami 8-10 ezer ft


Szóval szerintem 60-ra le tudod húzni

2010. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,sok használható dolgokat írtatok le:)Linket nem tudok,de a tesz-veszen is rajta van még néhány napig.Rózsaszín-fekete.Ott a kérdéseknél azt írta az eladó,hogy 5ezer az aksi,végül is mit is írhatott volna...:)Hát nem tudom,ha már így kamuzik,akkor talán hagyom az egészet..
2010. máj. 8. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg mert volt nekem is jamaha jog-om és nagyon jó.Alkud le 60-ra!!!
2010. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksi,megpróbálok valamit összehozni:)
2010. máj. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!