Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcsere után nem indul a...

Fikasszó kérdése:

Olajcsere után nem indul a kocsim. Van valakinek ötlete mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vettem a múlt heten egy golf 4 kombit.Akartam csinálni olajcserét,de valami nem oké,pedig elég olajat tettem bele.Most nem akar beindulni.Annyi Brigéciolt tettem bele,amennyi olaj lejött.Át is mosta rendesen,mert kijött csomó trutyi.Olajat ráöntöttem,semmi. Gondoltam melegen engedtem le a mosó levet,és megszorulhatott.Próbáltuk húzgálni haver nívájával,de nem lett jobb.Valami történhetett a futóművel is,mert a nivára rá tudtuk kötni a kötelet,de a golfról hiányzott a kampó.Így odakötöttük valamihez.Elhúz balra most.A motorra van valami ötlet,hogy mi lehet?Mit csináljak,hogy beinduljon?

2017. jan. 12. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
rákötöd a futóműre és meglepődsz ha elhúz istenem mekkora gyökérvagy XD
2017. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A brigéciol a motor külsejére való. Mindent letisztít. Ha beleöntöd ott is lepucolja az olajat ahol pont hogy lennie kell a kenés miatt. Tekeri az önindító vagy meg sem mukkan? Ha szerencséd van nem állt be a motor.
2017. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nontau válasza:
Ez vicc oldal???
2017. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!