Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szombathelyen van olyan hely...

Szombathelyen van olyan hely ahol lehet autóval gyakorolni, tesztelni, illetve hülyéskedni?

Figyelt kérdés

Valami beton placcra gondolok, vagy egyéb ilyen hely, ami nem magánterület és rendőrök sem szólnak érte.

Én csak hülyéskednék, barátnőm viszont kipróbálná az autót.



2017. jan. 12. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, hogy van-e erre alkalmas hely, függetlenül a jogtól, azt nem tudom.

Törvényesen csak elzárt magánterületen, a tulajdonos tudtával és belegyezésével szabad hülyéskedni.

Közúton, közforgalom számára megnyitott magánterületen (pl. áruházi parkolók) csak a KRESZ betartásával, érvényes jogosítvánnyal szabad gyakorolni, kipróbálni. Hülyéskedni nem.

2017. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Uram kérlek add, hogy se én, se egy hozzátartozóm se ne találkozzon ezzel az idiótával az úton.
2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:

#2!

Tipikus klinikai eset, itt már az ima sem segít.

/talán egy lapátnyéllel.......khm.../

2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!