Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tirisztor között mi a...

Simson tirisztor között mi a különbség?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2017. jan. 12. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Mért nagyobb a másik?
2017. jan. 12. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenre sikerült.

Egyébként, ha jót akarsz magadnak, akkor felejtsd el ezeket az utángyártott vackokat és keresd az eredeti, okkersárga tirisztort!

2017. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 joco5582 ***** válasza:

Nem értek egyet az előző kommentelővel. Mármint abban igen, hogy gyári jó az utángyártott meg szar, csak hol talál még az ember gyáriból jót? Legyen példa az enyém.

Vettem egy szettet, teljesen gyárit. Jól működött hetekig, majd elő előfordult, hogy a motor egyszerűen leállt, majd kis idő múlva újra járt. Szikra minden esetben volt, és minden mással se volt gond. Sokadik ilyen leállás után és persze rengeteg teszt cserealkatrész és mérés után arra jutottunk, hogy a tirisztorral van a gond.

Eladhattam volna a sajátomat működőként, hiszen szikrát adott, és többé kevésbé jó is. De kinek van üvegből nyomáskamrája, amiben 100%-ra tud tesztelni használt egységet?


Szerintem keress rá a neten az univerzális egységekre. Nekem ilyen volt sokáig a motoron és semmi gond nem volt vele. Néhányan kisipari körülmények között tudnak ilyet gyártani, van ami ebből szögeltolós ami azért sokkal komolyabb mint a fix előgyujtásos. Árban kb ugyanott leszel

2017. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy a gyári jobb, mert utángyártottal már játtam pórul.
2017. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Betudnál linkelni eggyet?
2017. jan. 13. 15:57
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet?

2017. jan. 13. 17:02
 7/7 joco5582 ***** válasza:

Szerintem jó lehet a linkelt is.

Én innen vettem:

[link]

A szögeltolósat választottam és nagyon elégedett voltam vele. Utóbb hallottam, hogy elég sok panasz van rá és tényleg kérdések esetén meg probléma esetén nem sok jóra számíthat az ember.

Szóval ha egy mód van rá keress a neten egy ügyes elektronikai srácot pl aki egyetem mellett egy kis pluszt akar keresni és a neten lévő rajz alapján gyártass vele egyet. Azt bontható dobozolás esetén könnyebb lesz javítani - már ha kell :)


Nem egy űrtechnika. És alkatrészigénye se nagy.

2017. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!