Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gs 500 vagy Kawasaki er-5?

Suzuki gs 500 vagy Kawasaki er-5?

Figyelt kérdés
Tavasszal tervezem letenni az A2-es jogosítványt, és ez a két motor közt gondolkodom, hogy melyikkel járnék jobban.
2017. jan. 12. 21:48
 1/3 vinchenso válasza:
Inkább GS-t választanám viszont nekem GSF 250-em van ebben a kategóriában a sor 4 azért csak sor 4
2017. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

er5: korszerübb hengerfej, jobb hűtés, stabilabb váz. Bár A2 re inkább egy GPZ500s -t nézz ott a szélvédelem is jó.

Netalán, hogyha nem turagép kell hanem sportosabb, akkor zxr400 -ból is van pár ami papírja A2.

2017. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem gs500f-em van és sokkal jobb szerintem mint a kawa er5n-en tanultam és vizsgáztam,amikor megvettem a gs500-at első pár km alatt leesett,ég és föld a kettő az biztos hogy a kawa vízhűtéses de kb ennyi érv szól mellette gs500 váltója finomabb a motor is egyenletesebben adja le a teljesítményt a suzuki 2500 nál 5. ben nem csapkodja a láncot a kawa nekem sokkal darabosabbnak tűnt ja és dobfék és kétoldali lengéscsillapító van a kawán a gs en tárcsa és központi rugóstag áttételes himbarendszerrel 7 fokozatban állítható,az első fék is sokkal komolyabb a suzukin bár a kawa olcsóbb is ezen a téren a suzukinak egy első féktárcsa 60 ezer addig a kawára 40 de lassan kopik az ha jó a betét mellette :D ja és a suzuki kényelmesebb is szerintem az ülése nagyobb is ha tervezel majd vinni személyt akkor ez is szempont lehet.Fogyasztásban szerintem ugyan az a kettő. Még valami,mikor vizsgáztam a2 ből elkapott az eső a hátsó fék mivel dobfék bele ment a víz olyan szinten elment a fékhatása hogy 30-al kellett tötyögnöm nehogy elcsússzon az eleje ha csak elsőt használok mellette mikor fékeztél a hátsóval olyan szintű nyikorgást adott ki hogy szégyelltem magam rajt az utcán XD
2017. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!