Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Led h7 izzó beszerelés hogyan...

Led h7 izzó beszerelés hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyan kérdéssel fordulok hozzátok be szeretném szerelni a h7 led izzómat de túlságosan kilóg a ventilátor része és a tápegység. elvileg szabadon kell hagyni a ventilátor részét valami zárósapka kéne rá amit kivágok de honnan vagy milyet? és hogy okoz e valamilyen kárt a kocsiban mert be szereltem és a helyzetjelzőm is led 5 led van egy izzón és abból kettő kialszik mikor be kapcsolom a h7 es ledet. mi okozhatja és hogyan lehet megoldani?

2017. jan. 14. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

erről lenne szó. :D

2017. jan. 14. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó ezt garantálom. Egy év és sokat veszít a luxból. Arról nem is beszélve hogy az első rendőr hunyorogva belenéz és a Zsanettos történet meglesz veled is de a Hoffer Misis változatban.(Magyarán seggbeba..)
2017. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl nagy az áramfelvétel.


Egyébként ezzel itthon biztos, hogy nem közlekedhetsz legálisan.

2017. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért engedik forgalmazni az unioban ezeket a gagyi sz@rokat...

Mondjuk annak sem értem az indítékát aki megveszi...

Kiad egy valag lóvét érte, cserébe szopik vele, mire belekendácsolja a lámpájába. Ráadásul fele annyit fog látni vele, mint az eredeti izzóval. Fax kivan ezzel a led buzériával. Mire jó ez? 2 Wattal kevesebbet fogyaszt mint a normál izzó? És kit érdekel? Mi haszon van belőle?

2017. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!