Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy minden csöves...

Igaz az, hogy minden csöves BMW-t vesz hitelre, és akinek van pénze az Suzukival, Ladával jár?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

:D

nem, ez nem igaz

2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem, sokan vesznek bmw-t.
2017. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ismerős Bmw=sekről tudom hogy nincs lővé, csak tartozás.
2017. jan. 15. 21:58
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Azok regi bontos hulladekokat vesznek.
2017. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Persze, múltkor is egy BMW-ben ülve kért tőlem buszjegyre aprót a csöves. Bezzeg a Csányi félék ezres Swifttel tolják, meg felpöckölt Zsigulikkal... Ajj ugyan már :D
2017. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Igaz, hogy picike gondolkodás nélkül is bárki tud hülyeséget kérdezni?

A használt járműnek is vannak finanszírozási határai, pl az életkor. Egy idősebb BMW-t - ami "olcsó - max szabad felhasználású személyi hitelből fogsz megvenni, autóhitel és lízing az kb kizárt.


Egy új 3-as listaára 10 milla felett van ( listaár, nem a teljes ár ). Azért gondolom azt sejted mennyi önrész és mennyi igazolt nettó fizetés kell, hogy egy 10 gurigás autót behitelezz...


Akkor most mi is a kérdés?

2017. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%

Ladaval?


LOL :)


Suzukival a csorok jarnak. Ladaval meg senki.

2017. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Remélem Ladád van kérdező, az azt jelenti, hogy tele vagy pénzzel, és bukni fognak rád a nők.
2017. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%

Igaz,hogy ez egy újabb felesleges ertelme nincs ostoba kerdés???

IGEN!

2017. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Persze megálltam a lámpánál tegnap és bekopogtak az ablakon, aztán bedobtak nekem egy 100ast, mert mondták sajnálják a csöveseket és vegyek belőle kenyeret.

Utána mondtam nekik de a pékségig nemjutokj el, mert 14litert eszik az öreg sor6 és csak ezeröté tankoltam, erre a 100as mellé bedobtam egy ötezrest is, hogy tudjak bele tankolni.

Pékségnél megdicsértem a mellettem lévő vadonat új ladát és a tulajdonosa adott ajándékba egy ájfon8 -t, mert ő valami vezérigazgató valahol és most kapta meg az új céges telót, ami mondta már ájfon9!

2017. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!