Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korlátlan nagy motor jogsit...

Korlátlan nagy motor jogsit kezdem idén, milyen lépcsőkben ajánlott haladni felfelé motorok terén? Cél SV 1000.

Figyelt kérdés

Vezettem már jó pár motort, kis motorok, nagy motorok vegyesen.. nem mondom, hogy pro motoros vagyok, de van némi tapasztalat.

Kezdőnek egy XT600-at vagy DR650-et gondoltam. Ezután SV1000 lenne a terv. Kisebb "ugrásokkal haladjak vagy jó egyből 650-es túra gepről 1000-es sport? SV-nél még nem tiszta egyenlőre hogy az S-es változat vagy az N-es kerül megvételre.


2017. jan. 16. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

XT600, DR650 tud nagyon "goromba" lenni, kezdőnek nem javaslom, második motornak is csak ha fizikális adottságod van(nekem kb. le se ér a lábam róla meg mikor egykerékre jön parázok rajtuk, pedig 20éve motorozok és közel 300at megy a gépem!)


SV ből az ezres túl erős a bili foooos ócska futóművéhez képest és turázni elég a 600 is túramotorokból. SV szerintem műszaki szemmel is egy romhalmaz!


Hogyha túramotor kell bátran vehetsz elsőre egy 600ast. Kawasakikat kedvelem, de túragépbe azt mondom fazer600


Sportgépből elsőre inkább egy 400as, de abból az egyetlen nem belpiacos ami még van is meg jó is a zxr400.

Vagy valami nagyon kezes sport 600-750 esetleg túrasport 600-750 amik kezelhetőek!

Pl. vfr750, zxr750, zx7r.

zzr600-fzr600-yzf600 se lenne rossz de mind a három műszakilag egy rom.

2017. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

XT-vel Dr-el talan nem lenne baj, de majd kiderul.

SV-nel nagyon megfogott a hangja azert a V2 az V2.. nem mellesleg tetszik ia a motor es azt olvastam rola kenyelmes is. Persze ettol fuggetlenul nagyon is lehet szar egy motor. Koszi a segitseget korulnezek a piacon mik a lehetosegek még. Elsore mindenkepp egy konnyen kezelhető kellene, meg alszok rá egyet.

2017. jan. 18. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha v2 megfog vegyél egy monstert!

Nagyon kezes, nem tudsz vele bajt csinálni annyira érzed a motort!

A kisebb monsterek meg pont annyira erősek ami a kressz szerint elég.

Nem kell félni a Ducatiktól, jó gépek!

2017. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!